16. Śmigno 12 15-40 4
Facebook
Udokumentowana przewaga Wisły 25.10.2009
Wisła Szczucin - Skalnik Kamionka Wielka 2:1 (0:1)
Przed spotkaniem wydawało się, że piąta drużyna w tabeli - Skalnik, będzie dyktowała warunki gry walczącej o utrzymanie Wiśle. Nic bardziej mylnego. Mimo, że to rywal prowadził do przerwy 0:1, a Wisła bramki dające zwycięstwo strzeliła w ostatnim kwadransie, to i tak po przebiegu gry w pełni zasłużyła na dzisiejsze trzy punkty. Szczególnie w drugiej połowie zaznaczyła się zdecydowana przewaga szczucińskiej drużyny, która oprócz goli Tomasza Urbana i Grzegorza Tabora, miała jeszcze kilka bardzo dogodnych sytuacji. Przy obydwóch bramkach asysty zaliczył Szczepan Kołton.
Dodal: Mikolaj Więcej..

#1 - Ayala (89.74.208.???) 26.10.2009, 22:43
Gratulacje! Owietny mecz w wykoniniu Wis3y.