16. Wietrzychowice 15 20-51 7
Facebook
Cztery bramki w 7 minut! 06.09.2009
Wis3a Szczucin - Orze3 Debno 4:2 (3:1)

Przed tym spotkaniem ka?dy wynik by3 mo?liwy i trudno by3o wskazaa na faworyta. Sam scenariusz przebiegu meczu te? by3 dooa zaskakuj1cy. Przez pó3 godziny obydwie dru?yny prezentowa3y wyrównany, ale s3aby poziom. Gdy wydawa3o sie, ?e na bramki bedziemy musieli poczekaa na drug1 po3owe, to jeszcze przed przerw1 w... siedem minut z 0:0 zrobi3o sie... 3:1 dla Wis3y. Taki obrót sprawy postawi3 w komfortowej sytuacji gospodarzy, którzy w drugiej czeoci meczu podwy?szyli jeszcze na 4:1 (zdj. powy?ej), a w koncówce Orze3 ustali3 wynik na 4:2. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisa3 sie Grzegorz Tabor.
Dodal: Mikolaj Więcej..

#1 - Anonim (89.234.192.???) 07.09.2009, 15:19