16. Wietrzychowice 15 20-51 7
Facebook
Cztery bramki w 7 minut! 06.09.2009
Wisła Szczucin - Orzeł Dębno 4:2 (3:1)

Przed tym spotkaniem każdy wynik był możliwy i trudno było wskazać na faworyta. Sam scenariusz przebiegu meczu też był dość zaskakujący. Przez pół godziny obydwie drużyny prezentowały wyrównany, ale słaby poziom. Gdy wydawało się, że na bramki będziemy musieli poczekać na drugą połowę, to jeszcze przed przerwą w... siedem minut z 0:0 zrobiło się... 3:1 dla Wisły. Taki obrót sprawy postawił w komfortowej sytuacji gospodarzy, którzy w drugiej części meczu podwyższyli jeszcze na 4:1 (zdj. powyżej), a w końcówce Orzeł ustalił wynik na 4:2. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Grzegorz Tabor.
Dodal: Mikolaj Więcej..

#1 - Anonim (89.234.192.???) 07.09.2009, 15:19