Oficjalna Strona Internetowa

Tuchovia Tuchów - Wisła Szczucin 5:1 (3:0) Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Napisz do nas Wydrukuj stronę Forum Typer

Kolejna wygrana 18.04.2015
Juniorzy: Wisła Szczucin - Tuchovia Tuchów 1:0 (0:0)
Dzisiaj nie było tak spektakularnie jak w środę (kiedy nasi juniorzy wygrali aż 2:8), ale ponownie przypisujemy sobie trzy punkty - a to jest najważniejsze. Na dodatek w pełni zasłużenie, bo to Wisła miała inicjatywę i przeważała w przekroju całego spotkania. Gola na wagę zwycięstwa w drugiej połowie ustrzelił Adam Sieradzki. Za tydzień nasza drużyna na wyjeździe zmierzy się z Tarnovią Tarnów.
Dodal: Mikolaj Wiecej..

Z słoniami o przełamanie! 16.04.2015

Przed seniorami cel jest jasny - przerwać pasmo porażek i wreszcie przypisać sobie jakiekolwiek punkty na wiosnę. Zadanie oczywiście nie będzie łatwe, bo drużyna rezerw I ligowca zajmująca dopiero 12 miejsce w tabeli, musi myśleć o wyższej lokacie. W rundzie jesienne po zaciętym pojedynku padł remis 1:1. Jak będzie teraz?

Sobota, 18.04.2015:
Juniorzy: Wisła - Tuchovia; godz. 11.00, Szczucin.

Niedziela, 19.04.2015:
Seniorzy: Wisła - Termalica II, godz. 16.00, Szczucin.
Dodal: Mikolaj

Juniorzy demolują w Koszycach Małych 15.04.2015
Juniorzy: Victoria Koszyce M. - Wisła Szczucin 2:8 (1:3)
Hokejowym wynikiem zakończyła się 17 kolejka I ligi juniorów starszych. Młoda Wisła nie dała szans Victorii i na ich terenie strzeliła im aż osiem goli! To dla nas bardzo cenne zwycięstwo w walce o utrzymanie. Po tym spotkaniu skoczyliśmy na 9 miejsce w tabeli, a z ligi spadną drużyny, które zajmą 12, 13 i 14-tą lokatę, a większa ilość spadkowiczów może się powiększyć w zależności od spadków z wyższej ligi. Sytuacje skomplikował sobie dzisiejszy nasz rywal z Koszyc Małych, który na wiosnę kompletuje same porażki i znalazł się już pod czerwoną kreską.

Bez szans w jaskini lwa 11.04.2015
Tuchovia Tuchów - Wisła Szczucin 5:1 (3:0)
Twierdza Tuchów nadal nie zdobyta. Dziewięć spotkań, dziewięć zwycięstw, w bramkach 47:7 i Tuchovia kontynuuje swoją passę meczów na własnym boisku. Tym samym zmierzając pewnie do awansu. Wisła z kolei nadal pozostaje bez punktu w rundzie wiosennej i zalicza już piątą z rzędu porażkę. Dzisiaj jednak rywal był poza naszym zasięgiem, o czym świadczy sam wynik spotkania.

Tuchowska twierdza 09.04.2015
Najbliższego rywala seniorów Wisły nie trzeba specjalnie przedstawiać, bo wystarczy spojrzeć na tabele naszej okręgówki. Tuchovia to lider rozgrywek, który po roku przerwy ponownie chce zagościć w IV lidze. Mają dwa punkty przewagi nad Ciężkowianką, ale w zanadrzu mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz. Wisła, która w jesieni przegrała u siebie z Tuchovią 0:3, w sobotę pojedzie do prawdziwej jaskini lwa, bo w Tuchowie jeszcze nikt nie zdobył choćby punktu! Na 8 spotkań u siebie Tuchovia wygrała wszystkie z bilansem bramkowym 42:6! Więcej pisać chyba już nie trzeba...
Nasi juniorzy zagrają dopiero w środę i ponownie na wyjeździe, tym razem udadzą się do Koszyc Małych, by zmierzyć się z beniaminkiem Victorią.

Sobota, 11.04.2015:
Seniorzy: Tuchovia - Wisła; godz. 16.00, Tuchów.

Środa, 15.04.2015:
Juniorzy: Victoria - Wisła, godz. 17.00, Koszyce Małe.

Wicelider skuteczniejszy 08.04.2015
Juniorzy: Bocheński KS - Wisła Szczucin 3:2 (2:1)
Z Bochni nasi juniorzy wracają na tarczy. Tamtejszy wicelider rozgrywek - Bocheński KS - nie był może drużyną zdecydowanie lepszą, ale za to na pewno skuteczniejszą. Z swoich nielicznych sytuacji podbramkowych potrafił wykorzystać trzy. Natomiast nasza Wisła - mimo, że tych akcji stwarzała sobie o wiele więcej - tylko dwukrotnie potrafiła pokonać miejscowego bramkarza. Po rzucie wolnym z główki piłkę do bramki skierował Dariusz Kapuściak, a w końcówce meczu wynik spotkania na 3:2 dla rywala ustalił Kacper Nytko.

Świąteczna wtopa 04.04.2015
Wisła Szczucin - Unia Niedomice 0:1 (0:0)

Trzeci mecz na wiosnę i trzeci raz Wisła musi przełknąć gorycz porażki. Szkoda, bo liczono, że właśnie na inauguracje rundy rewanżowej w Szczucinie uda się przełamać złe wyniki. Niestety, walcząca o utrzymanie Unia Niedomice okazała się o jedno trafienie lepsza i wywiozła z Witosa cenne dla nich trzy punkty. A za tydzień czeka nas wyjazdowy pojedynek z liderem rozgrywek - Tuchovią.

Liga wraca do Szczucina! 02.04.2015

Po pięciu miesiącach przerwy ligowe rozgrywki okręgówki wracają na Witosa! Każdy kibic Wisełki z utęsknieniem wyczekiwał na ten mecz i w końcu się doczekał. Wisła, która przegrała dwa pierwsze spotkania wyjazdowe w rundzie wiosennej, ma coś do udowodnienia. W Wielką Sobotę okazja do tego będzie wprost idealna. Tym bardziej, że trzeba również zrewanżować się za porażkę 2:0 w Niedomicach. Dlatego świąteczny nastrój trzeba będzie pozostawić poza boiskiem i z Unią zawalczyć o pełną pulę! Sobota, początek o 13.00 - zapraszamy!
We wtorek z kolei zagrają nasi juniorzy. W poprzedniej kolejce rywalizowali z liderem rozgrywek, a teraz zmierzą się z wiceliderem.

Sobota, 04.04.2015:
Seniorzy: Wisła - Unia Niedomice; godz. 13.00, Szczucin.

Wtorek, 07.04.2015:
Juniorzy: Bocheński KS - Wisła, godz. 11.00, Bochnia.

Lider górą 29.03.2015
Juniorzy: Wisła Szczucin - Wolania Wola Rz. 1:2 (1:2)

Lider nie był zdecydowanie lepszy w pojedynku z Wisłą, ale strzelił o jedną bramkę więcej i to wystarczyło. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie meczu, a drugie 45 minut było bez historii, bo sytuacji było jak na lekarstwo. Tym samym juniorzy z Woli Rzędzińskiej utrzymali pięciopunktową przewagę nad wiceliderem Bocheńskim KS, z którym Wisła zagra wyjazdowo w kolejnym meczu. Natomiast nasza drużyna zajmuję 7 miejsce w tabeli.

Oddala się trzecie miejsce 28.03.2015
Victoria Koszyce Małe - Wisła Szczucin 3:1 (2:1)
Spotkanie Victoria vs. Wisła miało swoją rangę, bo przecież to pojedynek trzeciej drużyny w tabeli (Victoria) z czwartą (Wisła). To też było widać na boisku, bo obie drużyny toczyły naprawdę wyrównujący bój. Niestety dla nas - więcej błędów miała nasza Wisełka, które bezlitośnie wykorzystał rywal i tym samym zgarnął całą pule. Mecz w Koszycach Małych bliźniaczo przypominał spotkanie sprzed tygodnia, gdy Wisła wyjazdowo uległa Łukovii...

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 476888 (od 21.07.06); 0,469 s., IE, FF, O, G, S.