Oficjalna Strona Internetowa

Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 4:4 (2:2) Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Napisz do nas Wydrukuj stronę Forum Typer

Beniaminek pokonany 30.08.2014
Juniorzy: Wisła Szczucin - Victoria Koszyce M. 3:1 (1:1)
Była to już 4 kolejka ligi juniorów. Wisła po dwóch remisach i zwycięstwie dodaje na swoje konto kolejne trzy punkty. Beniaminek z Koszyc Małych w pierwszej połowie skutecznie stawiał opór naszym zawodnikom. Jednak młoda Wisła zdołała strzelić gola "do szatni", a po przerwie - mimo, że nie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, ale za to chyba bardziej doświadczonym i grającym na własnym terenie - dość pewnie przychyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Dodal: Mikolaj Wiecej..

Tym razem wyjazd 29.08.2014
Po dwóch spotkaniach na własnym terenie, seniorów Wisły tym razem czeka wyjazdowe spotkanie - w Niedomicach. Tamtejsza Unia, jak na razie jest bez punktu (dwie porażki z Dunajcem i Dąbrovią II). Jeśli wierzyć powiedzeniu "do trzech razy sztuka", to znaczy, że Wisła może być w tarapatach. Unia Niedomice na pewno będzie zdeterminowana, by wreszcie się przełamać. Miejmy jednak nadzieje, że Wisła do tego nie dopuści.
Seniorzy wyjazdowo, ale z kolei juniorzy zagrają u siebie. Do Szczucina przyjedzie nieobliczalny beniaminek - Victoria Koszyce Małe.

Sobota, 30.08.2014:
Juniorzy: Wisła - Victoria Koszyce; godz. 15.30, Szczucin.

Niedziela, 31.08.2014:
Seniorzy: Unia - Wisła; godz. 17.00, Niedomice.
Dodal: Mikolaj

Męczarnie z osłabionym rywalem 28.08.2014
Juniorzy: Wisła Szczucin - Bocheński KS 3:2 (2:2)
Nasi juniorzy chyba pozazdrościli szalonego meczu seniorów z Victorią i również stworzyli emocjonujące spotkanie. Co prawda, goli nie było aż tyle, co w niedziele (choć też niemało), ale pojedynek również obfitował w wiele akcji i punktów zwrotnych. Wystarczy wspomnieć, że w 90 minutach widzieliśmy pięć bramek, dwie czerwone kartki i jeden rzut karny niewykorzystany...

W środę grają juniorzy 26.08.2014
W środku tygodnia zaplanowano 3 kolejkę ligi juniorów starszych. Nasi juniorzy zagrają w tą środę (tj. 27 sierpnia) o godzinie 17.00 z Bocheńskim KS. Warto zauważyć, że drużyna z Bochni to spadkowicz z Małopolskiej Ligi Juniorów. Po dwóch seriach spotkań Bocheński zgromadził 4 punkty, a z kolei nasi juniorzy dwukrotnie zremisowali. Jakim wynikiem zakończy się ich potyczka?
Jutro również zostanie rozegrany zaległy mecz z 1 kolejki naszej ligi okręgowej - Termalica II podejmie LUKS Skrzyszów.

Środa, 27.08.2014:
Juniorzy: Wisła - Bocheński KS; godz. 17.00, Szczucin.

Szalony mecz z Victorią 24.08.2014
Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 4:4 (2:2)
Kolejny hokejowy wynik. Tym razem padło jeszcze więcej bramek niż poprzednio, bo aż osiem razy piłka wpadywała do siatki. Dlatego, emocji w tym spotkaniu nie brakowało, bo wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Pierwsi gola strzelili przyjezdni, ale Wisła zdołała wyrównać i wyjść na prowadzenie. Mimo to, Victoria tuż przed przerwą doprowadziła do stanu 2:2. Natomiast w drugiej połowie Wiślacy strzelili dwie bramki i od 75 min prowadzili 4:2. Drużyna z Koszyc nie zamierzała się poddawać i w ostatnich dziesięciu minutach cudem uratowała punkt. I ostatecznie Wisła w tym szalonym meczu zremisowała 4:4 z Victorią.

Bezbramkowo z Wolanią 23.08.2014
Juniorzy: Wolania Wola Rz. - Wisła Szczucin 0:0 (0:0)
Spotkanie zostało rozegrane na boisku KS Tarnowca, gdyż po opadach deszczu oszczędzono murawę w Woli Rzędzińskiej. Warto zaznaczyć, że był to pojedynek 2 miejsca (Wolania) z 3 (Wisła) w tabeli z poprzedniego sezonu. Wynik bezbramkowy, choć obie drużyny miały sytuacje, by to zmienić. Nasza juniorka już w tą środę rozegra kolejny mecz - u siebie podejmie spadkowicza, Bocheński KS.

Znowu gramy u siebie 22.08.2014

W drugiej kolejce zmagań ligi okręgowej również zapraszamy na stadion przy Witosa, ponieważ ponownie Wisła zagra na swoim terenie. Tym razem zagości u nas Victoria, która na pewno będzie rywalem bardziej wymagającym niż beniaminek Łukovia. Wystarczy wspomnieć, że w poprzednim sezonie przegraliśmy z nimi dwukrotnie, a na dodatek wzmocnili się kadrowo przed rozgrywkami. Mimo to, Wisła na pewno nie złoży broni i miejmy nadzieje, że będzie w stanie skutecznie stawić czoła rywalowi.
Nie zapominajmy również o naszych juniorach, którzy w sobotę jadą do Woli Rzędzińskiej. Będzie to ciekawy pojedynek, bo zmierzy się 2 miejsce z 3 w tabeli, patrząc na poprzedni sezon.

Sobota, 23.08.2014:
Juniorzy: Wolania - Wisła; godz. 11.00, Wola Rzędzińska.

Niedziela, 24.08.2014:
Seniorzy: Wisła - Victoria; godz. 17.00, Szczucin.

Znamy pucharowego rywala 21.08.2014
Wczoraj odbyły się mecze II rundy żabieńskiego Pucharu Polski, a już dzisiaj odbyło się rozstawienie par do kolejnego etapu rozgrywek - do którego dołącza nasza Wisła. W ćwierćfinale nasz zespół zmierzy się z Iskrą Olesno. Spotkanie odbędzie się w Szczucinie, 3 września (tj. środa) o godzinie 17.30. Przypomnijmy, że drużyna z Olesna to również nasz ligowy rywal, z którym ponownie zagramy w 9 kolejce - 12 października. W barwach Iskry występuje były Wiślak - Tomasz Zieliński, który pełni tam rolę kapitana drużyny.

Rozegrano pucharową II rundę 20.08.2014
Dzisiaj odbyły się mecze w ramach II rundy Pucharu Polski podokręgu Żabno, gdzie w tym sezonie występuje Wisła Szczucin. Jak informowaliśmy wcześniej - nasza drużyny dostała tzw. "wolny los" i z miejsca awansowała do ćwierćfinału. Taki sam los spotkał Polan Żabno oraz Termalicę Bruk-Bet II Nieciecze. Natomiast pozostałe zespoły musiały dzisiaj ze sobą rywalizować. Wygląda na to, że w kolejnym etapie rozgrywek nie zobaczymy już drużyn z A i B klas, bo awans wywalczyły: Łukovia Łukowa, Iskra Olesno, Dąbrovia II, Ikar Odporyszów i Unia Niedomice. Ćwierćfinały planuje się rozegrać 3 września (tj. środa). Rozstawienie par powinniśmy poznać niebawem.

Inauguracja zdana na celująco 17.08.2014
Wisła Szczucin - Łukovia Łukowa 6:0 (3:0)
Tak chcielibyśmy rozpoczynać każdy nowy sezon. Wisła bez większych problemów rozgromiła beniaminka Łukovie. Szybko strzelona bramka (już w 8 minucie) nastawiła ten mecz w kierunku takim, w jakim się skończył. Przeważaliśmy od początku praktycznie w każdym aspekcie i do końca nie oddaliśmy inicjatywy rywalowi. To świetny początek rundy, choć na pewno nie można popadać w huraoptymizm, bo nie w każdym spotkaniu będzie tak kolorowo...

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 148808 (od 21.07.06); 0,352 s., IE, FF, O, G, S.