Facebook
Trampkarze: Bezbłędna obrona 20.09.2008
Młodsi: Wisła Szczucin - Orzeł Dębno 7:0 (3:0)
Starsi: Wisła Szczucin - Orzeł Dębno 2:0 (0:0)

Podwójne zwycięstwo zanotowali nasi trampkarze w pojedynkach z Orłem Dębno. Na mecz młodszych goocie wystawili zaledwie oomiu osobowy zespół, co przełożyło się na rezultat. Wynik otworzył Kacper Nytko, następnie cztery razy do siatki trafił Patryk Rusek oraz dwa trafienia dołożył Dawid Gadziała. Spotkanie trampkarzy starszych miało już bardziej wyrównany przebieg. Do przerwy Orzeł prezentował się dobrze, jednak drugą połowę zdominowała Wisła. Gole zdobyli Arkadiusz Burak i Łukasz Łabuz.
Zobacz galerie z tych spotkań: młodsi | starsi
Dodal: Mikolaj

#1 - bu (80.50.235.???) 20.09.2008, 19:03
reszta meczy odwołana?

#2 - Brovia ::: (83.15.5.???) 21.09.2008, 15:17
trampkarze mlodsi: Dąbrovia 1:1 Dunajec trampkarze starsi: Dąbrovia 5:1 Dunajec a inne wyniki jakie ??