Żółte kartki: Jurczyk, Sołtys dwie - J. Nytko
Czerwona kartka: Sołtys (Victoria, 81 min - druga żółta)

Victoria: 79-Paweł Kasprzyk - 14-Mateusz Jurczyk, 5-Łukasz Bańdur, 4-Mateusz Groński, 3-Sebastian Łątka (67 16-Mateusz Radliński) - 7-Szczepan Bielak, 18-Krzysztof Majerczyk, 17-Jacek Mokwa (84 19-Adrian Jasiak), 8-Bartosz Sołtys - 11-Marcin Jarosz, 15-Aleksander Jarosz (80 9-Dawid Łątka).
Trener: Rafał Jasiak.

Wisła: 1-Patryk Kuta - 5-Dawid Dynak, 4-Kamil Dynak, 3-Dariusz Kołton, 8-Jakub Młodziński - 9-Kacper Nytko (90 16-Kamil Bednarz), 6-Kamil Furgał, 13-Krystian Bator (80 19-Tomasz Pietras), 10-Szczepan Kołton (46 11-Mateusz Łabuz) - 7-Jakub Nytko, 15-Konrad Wołoszyn (86 17-Przemysław Krupa).
Trener: Jarosław Będkowski.

Wisła z Koszyc Małych wróciła z kompletem punktów! Mimo, że do przerwy to gospodarze prowadzili z jednobramkową przewagą, ale w drugiej połowie gole strzelała już tylko nasza Wisła. W ciągu dwóch minut doprowadziliśmy do wyrównania, a następnie wyszliśmy na prowadzenie. W samej końcówce meczu - w doliczonym czasie gry - dobiliśmy rywala, podwyższając wynik z 2:3 na 2:5! Tym samym, Wisła po siedmiu kolejkach nadal zajmuję drugie miejsce w tabeli, a do lidera Tarnovii tracimy trzy punkty.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5781865 (od 21.07.06); 0,098 s., IE, FF, O, G, S.