Wisła Szczucin
Victoria Czermin - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Trudny sparingpartner, bo Victoria ligę zakończyła na 2 miejscu.


Victoria

Wisła

04.08.2015 (wtorek),
godz. 18.30, Czermin
SPARING
2:1 (1:1)

Bramki:
1-0 Damian Polak 25
1-1 Konrad Wołoszyn 31
2-1 Grzegorz Bierzyński 67

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)
Czas gry: 2x40 min

Victoria: zawodnik testowany I - Marcin Cisło, Damian Polak, zawodnik testowany II, Mateusz Myjak - Tomasz Abramowicz, Paweł Ciuła, Grzegorz Bierzyński, Tomasz Głodzik - Jakub Trzpis, Wojciech Soboń.
Trener: Krzysztof Petrykowski.

Wisła: Szymon Szydło (46 Jakub Szymański) - Bartosz Pochroń (60 Daniel Nowicki), Kamil Dynak (46 Dariusz Kapuściak), Dariusz Kołton, Jakub Młodziński - Dawid Dynak, Krystian Bator, Jakub Nytko, zawodnik testowany - Kacper Nytko, Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

To już przedostatni sparing przed wznowieniem ligowych rozgrywek. Dzisiaj graliśmy z Victorią Czermin, która dębicką okręgówkę zakończyła na wysokim drugim miejscu w tabeli. Warto przypomnieć, że to już nasz trzeci sparingpartner z tamtej V ligi, bo wcześniej graliśmy z Radomyślanką - remis 1:1 oraz z Czarnovią Czarna - przegrana 5:2. Z dzisiejszym rywalem, który był najwyżej notowany spośród tych ekip z dębickiej okręgówki, toczyliśmy wyrównany bój, ale minimalnie lepsza okazała się drużyna z Czermina. Pierwszy mecz Wisły w nowym ligowym sezonie już 16 sierpnia.

Trener Jarosław Będkowski sukcesywnie wprowadza zawodników z kadry naszych juniorów. Dzisiaj na boisku m.in. pojawił się bramkarz Jakub Szymański, Dariusz Kapuściak czy Daniel Nowicki. Ponownie na skrzydle zagrał zawodnik testowany, który najprawdopodobniej zasili szeregi Wisły.

Od początku Wisła miała inicjatywę, co przełożyło się na kilka sytuacji podbramkowych. Jednak piłka trafiała w słupki, poprzeczkę lub bramkarza i nie chciała trafić do sieci. W efekcie tego, to... gospodarze uzyskali w prowadzenie. Zawodnik miejscowych zaskoczył naszego bramkarza uderzeniem z wolnego z okolic 35 metra. Jednak szybko udało się wyrównać, gdy sytuacje sam na sam wykorzystał Konrad Wołoszyn. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale lepsi o jedno trafienie okazali się gospodarze.

Ligowy sezon 2015/16 rusza 15-16 sierpnia. Wisła zagra w niedziele u siebie z Ikarem Odporyszów i te spotkanie dla nas zainauguruje ligowe zmagania. Jednak zanim do tego dojdzie, Wisła rozegra aż dwa spotkania. Pierwsze sparingowe - w sobotę z Brzozą Brzezówka oraz w środę w ramach II rundy Pucharu Polski z zwycięzcą pary Wolania Wola Żelichowska vs. Powiśle Bolesław. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Łukovia Łukowa - KS US Śmigno 2:2 (01.08)
Dąbrovia Dąbr. Tarn. - Radłovia Radłów 1:1 (01.08)
Dunajec Zb. Góra - Dunajec Mikołajowice 4:1 (02.08)
Tuchovia Tuchów - Victoria Koszyce M. 3:1 (01.08)
Tarnovia Tarnów - Ciężkowianka C. 4:0 (31.07)
Ikar Odporyszów - Termalica BB II Nieciecza (31.07)
Metal Tarnów - Zorza Zaczarnie 5:2 (02.08)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2493110 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.