Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Radomyślanka Radomyśl Wielki Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Intensywny tydzień - już we czwartek kolejny sparing.


Wisła

Radomyślanka

23.07.2015 (czwartek),
godz. 18.30, Szczucin
SPARING
1:1 (0:0)

Bramki:
0-1 z rzutu wolnego 64
1-1 Konrad Wołoszyn 75

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Wisła: Przemysław Krupa - Dawid Dynak, Kamil Dynak (55 Marcin Kłagisz), Dariusz Kołton, Jakub Młodziński - Kacper Nytko (68 Sebastian Bednarz), Kamil Furgał, Krystian Bator, zawodnik testowany - Jakub Nytko, Konrad Wołoszyn (46 Kamil Bednarz).
Trener: Jarosław Będkowski.

Radomyślanka: Bartosz Batko - Piotr Szydło, zawodnik testowany I, Adam Grzanka, Mateusz Harchut, Karol Pleban, Patryk Krzystyniak, zawodnik testowany II, Kamil Szydło, Krystian Koza, Tomasz Sosin.
Zagrali również: Dariusz Cholewa, Grzegorz Świąder, zawodnik testowany III.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Okres przygotowawczy w pełni. Wisła już w czwartek rozegrała kolejny sparing. Przeciwnikiem była Radomyślanka Radomyśl Wielki, która ligowy sezon w dębickiej okręgówce zakończyła na 10 miejscu w tabeli. W spotkaniu optyczną przewagę miała nasza drużyna, ale mecz zakończył się remisem. Już w niedziele czeka nas kolejny sprawdzian, tym razem zagramy na wyjeździe z trzecim zespołem żabieńskiej A klasy - Powiślem Bolesław. Liga rusza 15-16 sierpnia.

Nie udał nam się rewanż za zimowo-sparingową porażkę aż 2:7. Wówczas aż pięciokrotnie do naszej bramki trafił nasz wychowanek - Tomasz Sosin. Dzisiaj gola nie zdobył, ale za faul na nim Radomyślanka dostała rzut wolny tuż zza pola karnego, którego zawodnik gości precyzyjnym strzałem w okienko zamienił na gola.

Wcześniej to Wisła zdecydowanie więcej gościła pod bramką rywala. Szczególnie Jakub Nytko stwarzał zagrożenie, ale świetnie spisywał się bramkarz Radomyślanki, który nie raz instynktownie wybraniał nogami nasze uderzenia. Skapitulował dopiero w 75 min, gdy Kamil Bednarz podał w pole karne do Konrada Wołoszyna, który płasko strzelił, a piłka odbiła się od... dwóch słupków i wróciła w pole gry, ale ostatecznie napastnik Wisły wpakował ją do bramki.

W składzie Wisły gościnnie wystąpił nasz wychowanek Marcin Kłagisz, który na co dzień występuje w A klasowym Tramwaju Kraków. Dzisiaj zagrał również Sebastian Bednarz z kadry juniorów oraz ponownie testowany zawodnik, którego sprawa transferu jest jeszcze otwarta. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Iskra Tarnów - Tarnovia Tarnów 1:10 (22.07)
Spartakus Radgoszcz - Łukovia Łukowa 5:11 (23.07)
Unia Niedomice - Ikar Odporyszów 2:7 (24.07)
Sokół Borzęcin - Victoria Koszyce Małe 1:4 (24.07)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483062 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.