—ó3te kartki: Szpilski, Mosio - P. Pochron, Luszcz

Unia: 12-Tomasz Kurpisz - 13-Jakub Chodo3a, 4-Krzysztof Grabka, 6-Seweryn Nagórzanski, 3-Lukasz Kozio3 - 14-Krzysztof Szpilski (55 15-Sebastian Goryl), 8-Przemys3aw Wróbel (72 19-Arkadiusz Zachara), 18-Amadeusz Radlinski (46 17-Krystian Majka), 11-Marcin Mosio - 10-Tomasz Zahora, 9-Bart3omiej Wojcieszek.
Trener: Daniel Krzaczek.

Wis3a: 12-Bartosz Pochron - 8-Lukasz Giza (46 14-Jakub Musia3), 2-Kamil Dynak (46 13-Mateusz Labuz), 3-Karol Luszcz, 4-Kamil Bednarz - 10-Sebastian Bator, 16-Przemys3aw Pochron, 6-Kamil Furga3 (46 7-Jakub Nytko), 17-Krystian Bator - 11-Dawid Dubajka, 15-Konrad Wo3oszyn (46 9-Kamil —uchowicz).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Na bocznym boisku w —abnie wy3oniono zwyciezce ?abienskiego Pucharu Polski, którym okaza3a sie nasza Wis3a. Jeszcze po pierwszej po3owie trudno by3o wskazaa triumfatora, jednak po przerwie wszystko sta3o sie jasne. Tym samym, puchar i dyplom powedrowa3y do zawodników Wis3y, która awansowa3a do kolejnego pucharowo-tarnowskiego etapu.

By3 to rewan? za lige, bo w 3 kolejce Unia ogra3a nas 2:0. Widaa, ?e mecz meczowi nierówny, bo dzisiaj wystawiliomy rezerwowo-eksperymentalny sk3ad, który bez wiekszych problemów ogra3 Niedomice, które zagra3y w przybli?onym zestawieniu z tamtego spotkania.

Pierwsza po3owa jeszcze wyrównana, a nawet z optyczn1 przewag1 Unii, która w 20 min po strzale z 16 metrów Amadeusza Radlinskiego wysz3a na prowadzenie. Wis3a jednak zdo3a3a dooa szybko odpowiedziea, kiedy z 16 metrów z kolei uderzy3 Konrad Wo3oszyn.

W przerwie meczu wprowadziliomy od razu cztery zmiany, które zdecydowanie poprawi3y nasz1 jakooa gry w ofensywie i w dziesiea minut strzeliliomy trzy gole! Najpierw po sk3adnej akcji - Kamil —uchowicz do Jakuba Nytko, który z lewej strony wyk3ada pi3ke na 5 metr, gdzie Jakub Musia3 dope3nia formalnooci. Potem wygrany pojedynek z obronc1, którego Kamil —uchowicz zostawia w tyle i w sytuacji sam na sam nie daje szans Tomaszowi Kurpiszowi. Trzecia bramka to dzie3o Mateusza Labuza, który technicznym strza3em z rzutu wolnego kieruje pi3ke do bramki. W tym momencie jest 1:4 dla nas i chyba sprawa pucharowego zwyciezcy sta3a sie jasna. Chocia? rywal gra3 do samego konca. W 72 min z karnego wynik zmniejszy3 Tomasz Zahora i Unia jeszcze mia3a nadzieje na zmiane rezultatu. Niestety dla nich, Wis3a nie da3a sie ju? wiecej zaskoczya, a na dodatek potrafiliomy dobia ods3onietego rywala skutecznym kontrami.

Po meczu przedstawiciele Podokregu Pi3ki No?nej w —abnie wreczyli zawodnikom Wis3y puchar oraz dyplom za triumf w tych rozgrywkach. To oczywiocie nie koniec pucharowych zmagan Wis3y w tym sezonie, poniewa? jako zwyciezca PP —abno bedziemy mieli szanse zagraa o Puchar Polski okregu tarnowskiego. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862623 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.