Wisła: 12-Jakub Szymański - 14-Tomasz Struzik, 8-Karol Łuszcz, 4-Kamil Bednarz, 10-Dariusz Kapuściak - 15-Przemysław Gromski (68 16-Dariusz Wrona), 3-Maciej Wójcik (81 17-Łukasz Pokładek), 6-Sebastian Bednarz, 18-Mateusz Giera (73 11-Hubert Krukowski) - 7-Daniel Nowicki, 2-Adam Sieradzki (62 9-Przemysław Krupa).
Trener: Jarosław Będkowski.

Szreniawa: 12-Mateusz Bratek - 2-Daniel Fielek, 16-Damian Babraj, 8-Kacper Gajek (61 15-Adrian Marzec), 9-Daniel Kocaj, 4-Michał Marszałek, 5-Sebastian Piszczek (82 14-Radosław Guzak), 19-Sebastian Turmiński, 11-Adrian Wieciech, 7-Jacek Wójcik (46 10-Gabriel Rajca), 6-Krzysztof Wójcik (82 3-Jakub Londo).
Trener: Kamil Król.

Młodzieżowe drużyny Wisły mogą zaliczyć sobotę na plus. Młodziki na inauguracje wiosennych rozgrywek zremisowali 2:2. Bramkę strzelił Piotr Tabor oraz padł gol samobójczy. Niestety do pojedynku trampkarzy nie doszło, bo zespół z Niedomic nie stawił się na mecz. Natomiast juniorzy okazali się lepsi od rówieśników z Nowego Wiśnicza.

Szreniawa już po 8 minutach gry prowadziła 0:2. Jednak Wiślacy nie zamierzali się poddawać - odrobili straty i wyszli na dwubramkowe prowadzenie! Drużynę z Nowego Wiśnicza pogrążył Daniel Nowicki. Jeszcze w pierwszej połowie uzyskał gola kontaktowego, gdy wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. W drugiej połowie dołożył jeszcze dwa trafienia. Najpierw po indywidualnej akcji, kiedy przebojowo wpadł z piłką w pole karne i nie dał szans bramkarzowi. Później wykończył akcje kierując futbolówkę między słupki z 5 metrów. Mało tego - asystował również przy golu na 4:2, gdy w sytuacji sam na sam Przemysław Krupa zachował się, jak rutynowy napastnik. (MS)