Żółte kartki: Struzik - Paweł Kulas, Wieciech, Majcher

Wisła: 12-Przemysław Krupa - 2-Dariusz Kapuściak, 5-Marcin Gubernat, 11-Patryk Łachut, 4-Kamil Bednarz - 10-Jakub Młodziński (47 9-Kamil Żuchowicz), 16-Jakub Musiał, 13-Krystian Bator (4 18-Przemysław Gromski), 15-Sebastian Bednarz (60 14-Tomasz Struzik) - 17-Daniel Nowicki, 7-Kacper Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.

Szreniawa: 1-Krzysztof Wójcik - 10-Dawid Brydniak, 5-Daniel Fielek, 14-Radosław Guzak, 18-Krystian Król, 2-Paweł Kulas, 9-Piotr Kulas, 8-Wojciech Majcher, 3-Mateusz Pogwizd, 7-Paweł Świątek, 11-Adrian Wieciech.
Trener: Kamil Król.

Pojedynek 3 miejsca (Szreniawa) z 4 w tabeli (Wisła), nie zachwycił. Drużyny po bezbarwnym meczu podzieliły się punktami. Teraz naszych juniorów czeka krótka przerwa, ponieważ za tydzień pauzują. Na boisko wybiegną dopiero 21 maja (tj. środa), wtedy rozegrają zaległe spotkanie z Tarnovią.

Pierwsza połowa była nudna i nijaka. Więcej było kopania się po nogach niż samej gry. Druga część spotkania była już trochę lepsza, chociażby z tej przyczyny, że zobaczyliśmy gole. Na prowadzenie 1:0 wyszła Szreniawa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale z główki. Wisła mogła błyskawicznie odpowiedzieć, ale uderzenie Kamila Żuchowicza zatrzymało się na poprzeczce. Napastnik Wisły, który na boisku pojawił się zaraz po przerwie raz po raz nękał defensywę gości. W 75 min wreszcie dopiął swego, gdy bramkarza Szreniawy pokonał bezpośrednim uderzeniem z wolnego. W końcówce meczu Kamil Żuchowicz mógł jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na stronę Wisły, ale w sytuacji, gdy miał już tylko bramkarza przed sobą za bardzo przeniósł piłkę nad bramką. (MS)