—ó3te kartki: Struzik - Pawe3 Kulas, Wieciech, Majcher

Wis3a: 12-Przemys3aw Krupa - 2-Dariusz Kapuociak, 5-Marcin Gubernat, 11-Patryk Lachut, 4-Kamil Bednarz - 10-Jakub M3odzinski (47 9-Kamil —uchowicz), 16-Jakub Musia3, 13-Krystian Bator (4 18-Przemys3aw Gromski), 15-Sebastian Bednarz (60 14-Tomasz Struzik) - 17-Daniel Nowicki, 7-Kacper Nytko.
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Szreniawa: 1-Krzysztof Wójcik - 10-Dawid Brydniak, 5-Daniel Fielek, 14-Rados3aw Guzak, 18-Krystian Król, 2-Pawe3 Kulas, 9-Piotr Kulas, 8-Wojciech Majcher, 3-Mateusz Pogwizd, 7-Pawe3 Owi1tek, 11-Adrian Wieciech.
Trener: Kamil Król.

Pojedynek 3 miejsca (Szreniawa) z 4 w tabeli (Wis3a), nie zachwyci3. Dru?yny po bezbarwnym meczu podzieli3y sie punktami. Teraz naszych juniorów czeka krótka przerwa, poniewa? za tydzien pauzuj1. Na boisko wybiegn1 dopiero 21 maja (tj. oroda), wtedy rozegraj1 zaleg3e spotkanie z Tarnovi1.

Pierwsza po3owa by3a nudna i nijaka. Wiecej by3o kopania sie po nogach ni? samej gry. Druga czeoa spotkania by3a ju? troche lepsza, chocia?by z tej przyczyny, ?e zobaczyliomy gole. Na prowadzenie 1:0 wysz3a Szreniawa po doorodkowaniu z rzutu wolnego i strzale z g3ówki. Wis3a mog3a b3yskawicznie odpowiedziea, ale uderzenie Kamila —uchowicza zatrzyma3o sie na poprzeczce. Napastnik Wis3y, który na boisku pojawi3 sie zaraz po przerwie raz po raz neka3 defensywe gooci. W 75 min wreszcie dopi13 swego, gdy bramkarza Szreniawy pokona3 bezpoorednim uderzeniem z wolnego. W koncówce meczu Kamil —uchowicz móg3 jeszcze przechylia szale zwyciestwa na strone Wis3y, ale w sytuacji, gdy mia3 ju? tylko bramkarza przed sob1 za bardzo przeniós3 pi3ke nad bramk1. (MS)