Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Tuchovia Tuchów Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Tuchovia to jak na razie jedyna drużyna, która pokonała Unię Tarnów.


Wisła

Tuchovia

26.04.2014 (sobota),
godz. 16.00, Szczucin
JUNIORZY
3:0 (1:0)

Bramki:
1-0 Kacper Nytko 14
2-0 Kacper Nytko 69
3-0 Kamil Żuchowicz 90

Sędziował: Grzegorz Mosio (Żabno)
Żółte kartki: Łuszcz, Młodziński - Kądziołka, Samelzon

Wisła: 12-Przemysław Krupa - 2-Dariusz Kapuściak, 8-Karol Łuszcz, 11-Patryk Łachut, 4-Kamil Bednarz - 17-Daniel Nowicki (50 15-Sebastian Bednarz), 16-Jakub Musiał (70 18-Przemysław Gromski), 13-Krystian Bator (75 14-Tomasz Struzik), 6-Jakub Młodziński - 9-Kamil Żuchowicz, 7-Kacper Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.

Tuchovia: 1-Kamil Chochołowicz - 3-Almar Suchan, 2-Krystian Mietła (75 15-Sebastian Kucharzyk), 5-Przemysław Myjkowski, 17-Jakub Gryzło, 10-Piotr Banek, 11-Dawid Bednarek (46 13-Krzysztof Luszowski), 8-Kamil Kądziołka, 9-Tomasz Kędzior (46 18-Filip Samelzon), 14-Daniel Rąpała, 7-Kamil Ropski.
Trener: Arkadiusz Bałuszyński.


Komentarz

Było to dziesiąte zwycięstwo naszych juniorów w tym sezonie. Zwycięstwo, które przyszło całkiem łatwo i bez problemowo. Tak naprawdę wynik 3:0 to dość niski wymiar kary w stosunku do sytuacji, jakie mieli nasi zawodnicy. Drużynę Tuchovii od wyższej porażki uchronił ich bramkarz - Kamil Chochołowicz, który dzisiaj był w wybornej formie.

Juniorzy Wisły zdecydowanie pokazali wyższość nad rówieśnikami z Tuchowa. Grali z polotem, stanowczo i ofensywnie, a akcje zazębiały się tworząc raz po raz zagrożenie pod bramką gości. Tyle tylko, że dzisiaj trudno było pokonać świetnie dysponowanego tuchowskiego bramkarza. Co prawda udało się to trzykrotnie, ale powinno udać się o wiele więcej razy.

Dwie bramki strzelił dziś Kacper Nytko, który po 17 meczach ma już 11 goli. Najpierw po podaniu Jakuba Młodzińskiego wykończył akcje sam na sam, a później w zamieszaniu w polu karnym przytomnie dobił wcześniejsze uderzenia Wiślaków. Wynik spotkania na 3:0 w końcówce ustalił Kamil Żuchowicz, który po podaniu Karola Łuszcza znalazł się oko w oko z bramkarzem gości.

To były trzy akcje, w których nasi zawodnicy zachowali zimną krew i precyzje. W pozostałych górą był Kamil Chochołowicz, który bronił niczym zaczarowany m.in. w takich sytucjach:

1. Składna akcja Wisły; Nytko do Żuchowicza, a ten z pierwszej do Batora - broni bramkarz.
2. Dośrodkowanie z lewej strony Młodzińskiego na długi słupek, a tam akcje zamyka strzałem z woleja Nowicki - broni bramkarz.
3. Żuchowicz na polu karnym przy linii końcowej ogrywa obrońcę i z 5 metrów - broni bramkarz.
4. Nytko uderza z narożnika pola karnego - broni bramkarz.
5. Nytko w sytuacji sam na sam, mija bramkarza, pusta bramka z której piłkę wybija jeden z obrońców gości.
6. Młodziński uderza z 16 metrów - broni bramkarz, który sparował piłkę na słupek.
7. Do sytuacji sam na sam dochodzi Żuchowicz - broni bramkarz.
8. Do kolejnej sytuacji sam na sam dochodzi Żuchowicz - broni bramkarz.
9. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Łachut z główki strzela z 5 metra - broni bramkarz.
10. Nytko wpada w pole karne i uderza - broni bramkarz, dobitka K. Bednarza - broni bramkarz. (MS)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2502058 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.