Wis3a: Przemys3aw Krupa - Dariusz Kapuociak, Karol Luszcz (78 Marcin Maziarz), Kamil Dynak, Daniel Nowicki - Dawid Dubajka (60 Mateusz Giera), Krystian Bator, Jakub Nytko, Kacper Nytko (85 Tomasz Struzik) - Dawid Czaplak (68 Przemys3aw Gromski), Konrad Wo3oszyn.
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Tarnovia: Albert Cury3o - Patryk Bodziony, Waldemar Furman, Piotr Kras, Krystian Kuczek, Rafa3 Mleczko, Piotr Nowak, Maciej Plezia (80 S3awomir Prokop), S3awomir Rybak, Micha3 Wojnarowski, Patryk Ziaja.
Trener: Krzysztof Owierzb.

W zwi1zku z tym, ?e dzisiaj o tej samej godzinie grali juniorzy i seniorzy, trener Jaros3aw Bedkowski musia3 podzielia kadre na dwie grupy. Obydwie spisa3y sie wzorowo, bo juniorzy ograli Tarnovie 4:1, a seniorzy rozgromili w tarnowskim Pucharze Polski KS Lekawice a? 9:1. Jedyne chyba tylko co dzisiaj nie dopisa3o podczas meczów to pogoda - by3o zimno i pada3 rzesisty deszcz.

Z juniorami pozosta3 trener Jaros3aw Bedkowski, a z seniorami pojecha3 prezes Andrzej Orszulak. Mimo, ?e obydwa spotkania by3y o tej samej porze, to w sk3adzie juniorów nie zabrak3o doowiadczonych graczy (J. Nytko, Czaplak czy Wo3oszyn). Natomiast do Lekawicy pojechali m.in. Musia3, Lachut czy M3odzinski, czyli ci co zazwyczaj graj1 w juniorach. Taki rozk3ad kadrowej si3y, jak widaa po wynikach zda3 egzamin.

Juniorzy przewa?ali na boisku, ale brakowa3o wykonczenia akcji, a jak to bywa czesto w pi3ce - rywalowi wystarczy3a jedna sytuacja, by to on wyszed3 na prowadzenie. Jednak szybko doprowadziliomy do wyrównania po dwójkowej akcji Kacper Nytko - Dawid Czaplak. Z kolei zaraz po przerwie wyszliomy na 2:1, kiedy sam na sam wykorzysta3 Konrad Wo3oszyn. Ostatnie dziesiea minut spotkania nale?a3o do nas. Najpierw po akcji Wo3oszyn - Giera, pi3ke dostaje Jakub Nytko i pewnie umieszcza futbolówke w bramce. Natomiast wynik w 90 min ustala rezerwowy Mateusz Giera, po p3askim strzale tu? obok s3upka.

Seniorzy Wis3y do B klasowej KS Lekawicy pojechali go31 jedenastk1; Bebel - D. Dynak, R. Furga3, Lachut, D. Ko3ton - M3odzinski, K. Furga3, Musia3, M. Labuz - S. Bator, —uchowicz. To wystarczy3o, by z pucharowego meczu urz1dzia sobie strzelecki trening. Lupem bramkowym podzielili sie: 3 razy Kamil —uchowicz, 2 razy Sebastian Bator, 2 razy równie? Jakub Musia3 oraz po jednym trafieniu Dawid Dynak i Jakub M3odzinski. Przeciwnik honorowego gola strzeli3 po rzucie karnym. Warto zaznaczya, ?e KS Lekawice trenuje Pawe3 —aba, który w latach 2002 - 2004 gra3 w barwach Wis3y Szczucin i dla naszej dru?yny strzeli3 45 goli w 66 spotkaniach. W sk3adzie naszego rywala gra równie? Pawe3 Tomaszowicz (zagra3 dzisiaj 45 minut), który przez rok te? gra3 w Wiole. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1863588 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.