—ó3te kartki: Misa, Kaczmarczyk - Miklasinski, Bator, Wo3oszyn

Drwinia: 21-Janusz Pi1tek - 6-Grzegorz Mikler, 16-Kamil Kular, 3-Wojciech Tomala, 11-Lukasz Sliwa - 10-Micha3 Bajda (82 18-Lukasz Biernat), 14-Karol Bawó3 (58 7-Wojciech Styczen), 8-Tomasz Kazmirek, 2-Jakub Buczek - 20-Mateusz Kaczmarczyk, 9-Mariusz Misa (84 19-Jaros3aw Matusiak).
Trener (graj1cy): Janusz Pi1tek.

Wis3a: 1-Oskar Choma - 17-Karol Miklasinski (67 5-Rados3aw Furga3), 2-Kamil Dynak, 16-Bartosz Pochron, 3-Dariusz Ko3ton - 11-Dawid Dynak, 6-Kamil Furga3 (75 8-Kamil —uchowicz), 7-Jakub Nytko, 10-Szczepan Ko3ton - 9-Sebastian Bator, 18-Marek Trójniak (62 15-Konrad Wo3oszyn).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Niespodzianki nie by3o - bed1ca w owietnej formie Drwinia pokona3a Wis3e. Tym samym, po sobotniej pora?ce Pagenu Gnojnik z Uni1 Niedomice, to w3aonie GKS wskoczy3 na drugie miejsce w tabeli. Przypomnijmy, ?e awans do IV ligi uzyskaj1 dwie najlepsze dru?yny. Wis3a bedzie mia3a szybko okazje do tego, ?eby sie odkua, bo ju? w t1 orode gramy zaleg3e spotkanie u siebie z Ikarem Odporyszów.

Przed meczem minut1 ciszy zawodnicy i kibice uczcili pamiea tragicznie zmar3ego zawodnika naszej dru?yny - Patryka Ruska. Warto zaznaczya, ?e tydzien temu na wielu boiskach od B klas do lig wy?szych uczczono minut1 ciszy naszego zawodnika.

GKS po rundzie jesiennej zajmowa3a 6 miejsce w tabeli gromadz1c 25 punktów. Jednak na wiosne zespó3 z Drwini wrzuci3 wy?szy bieg - to nawet ma3o powiedziane - wcisn13 torpede. Razem z dzisiejszym meczem zdoby3 ju? 25 punktów (czyli tyle co w ca3ej jesieni!), a do konca sezonu pozosta3o jeszcze 6 spotkan. Na dodatek GKS straci3 dzio dopiero swoj1 drug1 bramke w tej rundzie i jeoli tak dalej pójdzie, to awans do IV ligi bed1 mieli gwarantowany.

Dzisiaj GKS potrzebowa3... 25 sekund ?eby wyjoa na prowadzenie. Rozegranie na prawym skrzydle, gdzie Micha3 Bajda zagra3 wzd3u? bramki na 5 metr, gdzie akcje wykonczy3 Jakub Buczek. Dru?yna z Drwini zacze3a z impetem, ale kolejne minuty wcale nie by3y pod dyktando gospodarzy. Na dodatek Wis3a w 22 min wyrówna3a, bo w polu karnym sfaulowano Dawida Dynaka, a "jedenastke" na gola zamieni3 Jakub Nytko.

Jednak po przerwie GKS ju? bardziej sie zmobilizowa3. Na dodatek ponownie szybko wyszed3 na prowadzenie - mo?e nie tak szybko, jak w pierwszej po3owie, ale ju? w 57 minucie. Wtedy doorodkowanie z prawej strony celnym strza3em z g3ówki wykonczy3 Karol Bawó3. Chwile póYniej mogli nawet strzelia kolejn1 bramke, ale akcje sam na sam Micha3a Bajda wybroni3 Oskar Choma. W 70 min wykorzystali kolejne doorodkowanie, tym razem z rzutu ro?nego i tym razem g3owe dostawi3 Kamil Kular - 3:1. Po tym golu znów Drwinia mia3a sytuacje sam na sam, ale Mariusz Misa strzeli3 obok s3upka. W samej koncówce wynik spotkania móg3 jeszcze zmienia Kamil —uchowicz, ale w dogodnej pozycji odda3 uderzenie wysoko nad poprzeczk1. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862637 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.