—ó3te kartki: Pochron - K. Ogar, Gicala dwie, Rylewicz, Hamowski, Olusarczyk
Czerwona kartka: Gicala (Orze3, 65 min - druga ?ó3ta)

Wis3a: 1-Oskar Choma - 11-Dawid Dynak (72 5-Rados3aw Furga3), 2-Kamil Dynak, 16-Bartosz Pochron, 3-Dariusz Ko3ton - 9-Patryk Rusek (80 14-Lukasz Labuz), 6-Kamil Furga3, 7-Jakub Nytko, 10-Szczepan Ko3ton - 15-Konrad Wo3oszyn (67 13-Mateusz Labuz), 18-Marek Trójniak (74 8-Kamil —uchowicz).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Orze3: 12-Pawe3 Hebda - 2-Damian Hebda, 17-Krystian Hebda, 16-Jakub Wolnik, 7-Karol Ogar (90 5-Maciej Rudek) - 4-Robert Siemiewiec (46 6-Piotr Olusarczyk), 10-Jakub Ogar (77 11-Bart3omiej Ogar), 9-Mateusz Rylewicz, 14-Mateusz Hamowski - 3-Mariusz Gicala, 18-Pawe3 Bernady (42 15-Karol Gurgul).
Trener (graj1cy): Pawe3 Bernady.

Niestety, ale zaliczamy drug1 z rzedu pora?ke. Ponownie mecz by3 na tzw. "styku" i móg3 sie ró?nie skonczya. Skonczy3 sie jak sie skonczy3 i po raz drugi mamy nad czym ubolewaa, choa ju? nic nie zmienimy. Przede wszystkim boli to, ?e prowadziliomy 1:0, a bramka która nas pogr1?y3a pad3a w 90 minucie gry. Orze3 nie by3 dzisiaj dru?yn1 lepsz1, ale potrafi3 wykorzystaa pewne frajerstwo Wis3y. Có?, taki to sport...

Orze3 Debno to solidna ekipa, która w poprzednim sezonie zaje3a wysokie pi1te miejsce w tabeli, a aktualne rozgrywki mo?e nawet zakonczya jeszcze lepiej. Do spotkania przyst1piliomy bez Sebastiana Batora (kartki) i Karola Miklasinskiego (kontuzja, ale by3 na rezerwie).

Pocz1tek móg3 obiecywaa wiele - ju? w 2 min Marek Trójniak sprawdzi3 umiejetnooci Paw3a Hebdy, a z kolei po ro?nym i zamieszaniu pod bramk1 Wis3y strza3 pod poprzeczke obroni3 Oskar Choma. Jednak na kolejn1 sytuacje podbramkow1 musieliomy ju? czekaa do 24 minuty, ale warto by3o, bo pi3ka zatrzepota3a w siatce Or3a. To Marek Trójniak, który wykorzysta3 doorodkowanie z ro?nego Szczepana Ko3tona i z g3ówki z 5 metra da3 prowadzenie Wiole. Od tego momentu inicjatywe przejeli przyjezdni. Jeszcze przed przerw1 mieli 5-6 rzutów ro?nych. Po jednym z nich Jakub Ogar z 5 metra i z g3ówki strzeli3 tylko obok bramki.

W drugiej po3owie gra ju? sie bardziej wyrówna3a. Wis3a ju? nie pozwala3a rywalowi na zbyt wiele, jak to mia3o miejsce przed przerw1. Mimo to, Orze3 potrafi3 znaleYa droge do bramki. Droga ta prowadzi3a pod murem naszych pi3karzy, czyli po p3askim uderzeniu z wolnego z okolic 20 metra Jakuba Wolnika 5-osobowa ociana naszych zawodników podskoczy3a, a pi3ka przelecia3a pod nimi i zaskoczy3a Oskara Chome.

Wynik remisowy i równie? gra po tym golu taka by3a - nikt nie przewa?a3 i brakowa3o klarownych sytuacji. Jedyne co, to Wis3a przewa?a3a liczebnie, bo Orze3 od 65 min musia3 graa w os3abieniu (dwie ?ó3te kartki zobaczy3 Mariusz Gicala). Ciekawie zacze3o sie robia dopiero w samej koncówce spotkania. W 88 min Mateusz Labuz z prawej strony p3asko wstrzeli3 pi3ke wzd3u? bramki, a tam futbolówka cudem przesz3a przez g1szcz nóg i trafi3a do Lukasza Labuza, ale ten strzeli3 zbyt lekko, aby zaskoczya bramkarza gooci. To by3a nasza meczowa sytuacja, po której mogliomy przechylia szale zwyciestwa na swoj1 strone. Nie zrobiliomy tego, w przeciwienstwie do Or3a. W 90 min Jakub Wolnik z wolnego doorodkowa3 pi3ke na d3ugi s3upek, gdzie akcje zamyka3 Krystian Hebda i g3ow1 skierowa3 pi3ke do naszej bramki. Trzy punkty pojecha3y do Debna... (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860045 (od 21.07.06); 0,020 s., IE, FF, O, G, S.