—ó3te kartki: Tu3acz, Sendor, Mikulec - Wo3oszyn, Trójniak, Bator dwie
Czerwona kartka: Bator (Wis3a, 67 min - druga ?ó3ta)

Ikar: 1-Arkadiusz Pinas - 3-S3awomir Tu3acz, 13-Tomasz Kozinski, 8-Mateusz Kozinski (80 18-Dominik Rzonca), 5-Damian Nieroda - 2-Dominik Sendor, 11-Filip WoYniak, 7-Bart3omiej Fr1c, 14-Marcin Daniel (60 4-Arkadiusz Mikulec) - 10-Andrzej Tapa, 6-Mateusz Mikulec.
Trener: Grzegorz Trytko.

Wis3a: 1-Lukasz Bebel - 2-Dawid Dynak, 10-Stanis3aw Dernoga, 9-Sebastian Bator, 3-Dariusz Ko3ton - 13-Szczepan Ko3ton, 6-Kamil Furga3, 7-Jakub Nytko, 15-Konrad Wo3oszyn - 18-Marek Trójniak (70 8-Piotr Lechowicz), 11-Kamil —uchowicz (80 14-Jakub M3odzinski).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Obawialiomy sie spotkania w Odporyszowie. Tym bardziej, ?e zabrak3o na nim kilku podstawowych zawodników Wis3y. Mimo wszystko, uda3o sie wyjoa z tego obronn1 rek1. Na dodatek od 67 minuty graliomy w os3abieniu (dwie ?ó3te kartki zobaczy3 Sebastian Bator), ale uda3o sie utrzymaa korzystny wynik. Gol w 23 min Marka Trójniaka wystarczy3, by Wis3a zgarne3a cenne 3 punkty, mimo tego, ?e Ikar w drugiej po3owie przewa?a3 i by3 bliski wyrównania, ale bardzo dobrze w bramce spisywa3 sie Lukasz Bebel.

Ikar Odporyszów ma jedn1 z m3odszych ekip w okregówce, podobnie zreszt1 jak my. W poprzednim sezonie na w3asnym terenie ograli nas 2:0, wiec dzisiaj podeszliomy do rywala w pe3nym respekcie. W sk3adzie Wis3y zabrak3o kilku zawodników - Patryka Kuta, Karola Miklasinskiego (obaj wyjechali za granice), Rados3awa Furga3a (ostatnia pauza za czerwien w Sobolowie) oraz Dawida Czaplaka, Mateusza Labuza czy Patryka Ruska. Jak widaa, braków kadrowych sporo, a jedynym plusem by3o to, ?e na meczu pojawi3 sie Piotr Lechowicz.

Spotkanie od pocz1tku by3o wyrównane i widaa by3o, ?e ?adna z dru?yn nie chce pope3nia b3edu, który by kosztowa3 strate bramki. Mimo to, w 23 min obrona Odporyszowa pope3nia b31d - d3ugie podanie Dariusz Ko3tona przechodzi jakimo cudem przez dwóch obronców Ikara i trafia do Marka Trójniaka, który ju? wie co z tak1 pi3k1 zrobia - kieruje j1 do bramki obok bezradnie interweniuj1cego bramkarza gospodarzy. Ikar próbowa3 wyrównaa jeszcze przed przerw1, ale nie móg3 zaskoczya defensywy Wis3y. Dwa uderzenie z rzutów wolnych tu? zza pola karnego, by3y najwiekszym zagro?eniem dla naszej bramki, które i tak trafia3y w "mur" naszych pi3karzy.

Druga po3owa zdecydowanie dla Ikara, który drugie 45 minut rozpocz13 z impetem. W jednej sytuacji uratowa3 nas tylko refleks Lukasza Bebla, który wybi3 pi3ke na róg. Ma3o tego - chwile póYniej Ikar nawet strzela gola, ale z minimalnego spalonego, którego wychwyca sedzia liniowy. Nie mine3o piea minut i kolejna akcja dru?yny z Odporyszowa - tym razem, zawodnik gospodarzy z dobrej pozycji fatalnie pud3uje. Na domiar z3ego, od 67 min gramy w os3abieniu, bo drug1 ?ó3t1 kartke zobaczy3 Sebastian Bator, który w przypadku tak okrojonego sk3adu Wis3y, eksperymentalnie zagra3 w obronie.

W takim uk3adzie, Ikar zdecydowanie zwietrzy3 szanse na "uk3ucie" Wis3y. W 75 min by3o naprawde gor1co pod nasz1 bramk1, ale dwukrotnie w ostatniej chwili pi3ke blokowa3 Dawid Dynak. Potrafiliomy przeczekaa najgorsze, bo z minuty na minute Ikar po prostu "puch3". W doliczonym czasie gry mieli jeszcze ostatni1 szanse, ale Lukasz Bebel by3 dzisiaj nie do pokonania. Brawo Wis3a! (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1863244 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.