Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Gród Wiślica Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Tym razem sparing na własnym terenie.


Wisła

Gród

10.03.2013 (niedziela),
godz. 11.00, Szczucin
SPARING
7:3 (5:0)

Bramki:
1-0 Marek Trójniak 7
2-0 Jakub Nytko 16
3-0 Szczepan Kołton 18
4-0 Szczepan Kołton 25
5-0 Mateusz Łabuz 36
5-1 46
5-2 51
6-2 Patryk Rusek 57
7-2 Konrad Wołoszyn 58
7-3 66

Sędziował: Paweł Łachut (Żabno)

Wisła: Łukasz Bebel - Dawid Dynak (46 Robert Kupiec), Patryk Kuta (46 Radosław Furgał), Dariusz Białas, Dariusz Kołton - Mateusz Łabuz (46 Patryk Rusek), Kamil Furgał, Stanisław Dernoga, Jakub Nytko, Szczepan Kołton - Marek Trojniak (46 Konrad Wołoszyn).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Sparing nr 3 w wykonaniu seniorów naszej Wisły. Tym razem graliśmy u siebie, na bocznym boisku w Szczucinie. Pogoda niestety nie dopisała, bo padający śnieg "zrobił robotę", przez co boisko było mokre i grząskie, co utrudniało w grze. Przeważającą stroną była Wisła, co odzwierciedla wynik spotkania. Zaraz po seniorach również sparing rozegrali nasi juniorzy, którzy wygrali 2:1 z LZS Olesnem.

Rywal z świętokrzyskiej A klasy, który w swojej lidze jest jednym z głównych faworytów do awansu (po półmetku rozgrywek mają drugie miejsce w tabeli), dzisiaj popełniaj dużo błędów w defensywie. Wisła to bezlitośnie wykorzystywała i raz po raz punktowała drużynę z Wiślica. Już po pierwszej połowie było 5:0 dla nas. W drugiej odsłonie meczu goście nieco się "obudzili" i trzykrotnie potrafili pokonać Bebla. Mimo to, Wisła cały czas kontrolowała sytuacje na boisku i była zdecydowanie zespołem lepszym.

W składzie Wisły pojawił się Radosław Furgał, który w tym sezonie był u nas tylko na półrocznym wypożyczeniu, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie on u nas na dłużej. Ponadto po raz kolejny zagrał u nas Dariusz Białas, który jest zawodnikiem Iskry Dąbrówski Breńskie i jego dalsza gra w Wiśle nadal stoi pod znakiem zapytania. Za tydzień Wisła planuje zagrać sparing z juniorami Stali Mielec w Mielcu.

Zaraz po seniorach swój sparing mieli również juniorzy Wisły. Podejmowali oni juniorów LZS Olesna, którzy wspomagani byli 2-3 zawodnikami z drużyny seniorskiej.

JUNIORZY (sparing): Wisła Szczucin - LZS Olesno 2:1 (1:1)
1-0 Konrad Wołoszyn
2-1 Jakub Musiał

Wisła: Przemysław Krupa - Kamil Bednarz, Karol Łuszcz, Robert Kupiec, Jakub Młodziński - Patryk Rusek, Stanisław Dernoga, Jakub Nytko, Konrad Wołoszyn - Dariusz Kapuściak, Kamil Żuchowicz.
Zagrali jeszcze: Jakub Musiał, Krystian Bator, Kacper Nytko, Sebastian Bednarz i Tomasz Hajski.
Trener: Jarosław Będkowski.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483119 (od 21.07.06); 0,015 s., IE, FF, O, G, S.