Wisła Szczucin
Dromader Chrząstów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Sparing na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej.


Dromader

Wisła

03.03.2013 (niedziela),
godz. 15.00, Wola Chorzelowska
SPARING
2:3 (0:1)

Bramki dla Wisły:
Patryk Rusek
Mateusz Łabuz
Marek Trójniak

Wisła: Łukasz Bebel - Dawid Dynak, Patryk Kuta, Dariusz Białas, Karol Miklasiński - Mateusz Łabuz, Kamil Furgał, Patryk Rusek, Szczepan Kołton - Piotr Lechowicz, Marek Trójniak.
Zagrali jeszcze: Stanisław Dernoga, Robert Kupiec i Jakub Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Liga rusza już pod koniec tego miesiąca (planowana inauguracja 23-24 marca), jednak seniorzy Wisły z różnych przyczyn rozegrali dziś dopiero swój drugi sparing. Pierwszy wygrali wysoko, bo aż 0:11 z Iskrą, a w tą niedziele zwyciężyli 2:3 z Dromaderem Chrząstów, który w mieleckiej B klasie po jesieni zajmuje drugie miejsce w tabeli. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej, koło Mielca.

Bramki strzelali kolejno: Patryk Rusek, Mateusz Łabuz i Marek Trójniak. W składzie Wisły pojawił się nowy zawodnik - Dariusz Białas, który jest testowany z Iskry Dąbrówki Breńskie. Za tydzień w sobotę (tj. 9 marca) Wisła ma zamiar zagrać sparing z Grodem Wiślica. Jest to beniaminek świętokrzyskiej A klasy, który po półmetku rozgrywek zajmuje drugiej miejsce w tabeli. Mecz miałby się rozegrać o godz. 15.00 na bocznym boisku w Szczucinie.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2505001 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.