1-0 Jaros3aw B3oniarz 90

Sedziowa3: Kubik (Bochnia)

Szreniawa: Oskar Choma – Tomasz Górski (60’ Sebastian Turminski), Micha3 Michniak, Dominik Ochel (46’ Wojciech Majcher), Filip Gutkowski – Arkadiusz Adamczyk (46’ Daniel Turminski), Pawe3 Owi1tek, Adam Rebilas (46’ Jaros3aw B3oniarz), Adrian Wieciech – Krzysztof Wójcik, Tomasz Laska (46’ Dawid Rao).
Trener: Marcin Manelski

W meczu 7 kolejki I ligi juniorów TOZPN Szreniawa Nowy Wionicz pokona3a na w3asnym stadionie Wis3e Szczucin 1:0. Decyduj1c1 o zwyciestwie bramke zdoby3 w 90 minucie Jaros3aw B3oniarz, który z bliska wepchn13 futbolówke do pustej bramki.

Mecz z Wis31 Szczucin nie by3 najlepszy wystep naszego zespo3u. Trener od pierwszej minuty da3 pograa zawodnikom, którzy do tej pory wystepowali mniej w rozgrywkach i to znacznie odbi3o sie na jakooci gry wioniczan. Akcje Szreniawy w wiekszooci by3y chaotyczne i rwane, a sytuacji stworzonych przez nasz zespó3 by3o jak na lekarstwo. Znacznie wiecej szans bramkowych, niejednokrotnie po wielkich b3edach naszego bloku defensywnego, wypracowa3a sobie Wis3a, jednak na nasze szczeocie bardzo pewnie w bramce spisywa3 sie Oskar Choma.

Po przerwie wejocie podstawowych pi3karzy, a w szczególnooci Jaros3awa B3oniarza znacznie poprawi3o gre naszej dru?yny. M3ody pomocnik wyró?nia3 sie z grona zawodników i zas3u?enie zostaw bohaterem spotkania. A uczyni3 to po akcji z 90 minuty, kiedy po rzucie ro?nym na d3ugim s3upku przej13 futbolówke Daniel Turminski i zacentrowa3 j1 w pole karne. Tam sprytn1 g3ówk1 ubieg3 bramkarza Wojciech Majcher a B3oniarzowi pozosta3o tylko dope3nia formalnooci i skierowaa j1 do siatki.

Wczeoniej idealn1 okazje dla Szreniawy zmarnowa3 Majcher, który z 5 m uderzy3 g3ow1 ponad poprzeczk1. Goocie w doliczonym czasie gry powinni doprowadzia do wyrównania, ale sytuacyjny strza3 ich zawodnika zatrzyma3 sie na poprzeczce.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862996 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.