Wisła zaliczyła dwie porażki z rzędu. Jak będzie tym razem?

1-0 Jarosław Błoniarz 90

Sędziował: Kubik (Bochnia)

Szreniawa: Oskar Choma – Tomasz Górski (60’ Sebastian Turmiński), Michał Michniak, Dominik Ochel (46’ Wojciech Majcher), Filip Gutkowski – Arkadiusz Adamczyk (46’ Daniel Turmiński), Paweł Świątek, Adam Rębilas (46’ Jarosław Błoniarz), Adrian Wieciech – Krzysztof Wójcik, Tomasz Laska (46’ Dawid Raś).
Trener: Marcin Manelski

W meczu 7 kolejki I ligi juniorów TOZPN Szreniawa Nowy Wiśnicz pokonała na własnym stadionie Wisłę Szczucin 1:0. Decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył w 90 minucie Jarosław Błoniarz, który z bliska wepchnął futbolówkę do pustej bramki.

Mecz z Wisłą Szczucin nie był najlepszy występ naszego zespołu. Trener od pierwszej minuty dał pograć zawodnikom, którzy do tej pory występowali mniej w rozgrywkach i to znacznie odbiło się na jakości gry wiśniczan. Akcje Szreniawy w większości były chaotyczne i rwane, a sytuacji stworzonych przez nasz zespół było jak na lekarstwo. Znacznie więcej szans bramkowych, niejednokrotnie po wielkich błędach naszego bloku defensywnego, wypracowała sobie Wisła, jednak na nasze szczęście bardzo pewnie w bramce spisywał się Oskar Choma.

Po przerwie wejście podstawowych piłkarzy, a w szczególności Jarosława Błoniarza znacznie poprawiło grę naszej drużyny. Młody pomocnik wyróżniał się z grona zawodników i zasłużenie zostaw bohaterem spotkania. A uczynił to po akcji z 90 minuty, kiedy po rzucie rożnym na długim słupku przejął futbolówkę Daniel Turmiński i zacentrował ją w pole karne. Tam sprytną główką ubiegł bramkarza Wojciech Majcher a Błoniarzowi pozostało tylko dopełnić formalności i skierować ją do siatki.

Wcześniej idealną okazję dla Szreniawy zmarnował Majcher, który z 5 m uderzył głową ponad poprzeczką. Goście w doliczonym czasie gry powinni doprowadzić do wyrównania, ale sytuacyjny strzał ich zawodnika zatrzymał się na poprzeczce.

Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2114032 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.