Wisła Szczucin - Zorza Zaczarnie Zdjęcia

Jerzy Smaś, trener Wisły:
Zorza nas całkowicie zaskoczyła i wygrała jak najbardziej zasłużenie, zwłaszcza w pierwszej połowie prezentując się bardzo dobrze. Patrząc na grę gości zastanawiałem się, skąd bierze się tak niska ich pozycja w tabeli. My chyba już przed meczem „zaksięgowaliśmy” trzy punkty i ta pewność siebie nas zgubiła. Przed spotkaniem ostrzegałem moich zawodników, że Zorza to doświadczony zespół, ale nie odniosło to skutku. W dodatku niemal przed samym meczem ze składu wypadło mi trzech podstawowych zawodników: Darek Kołton, Mateusz Łabuz i Tomek Urban. Nie jest to jednak dla nas żadne usprawiedliwienie, bo takie mecze powinniśmy u siebie wygrywać. Nie wiem czym to wytłumaczyć, ale potrafimy zdobywać punkty z teoretycznie silniejszymi rywalami, a ze słabszymi ten młody zespół nie potrafi sobie poradzić. Wynika to chyba z tego, że naszą mocną stroną jest gra z kontry, nie do końca możemy sobie natomiast poradzić w ataku pozycyjnym.

Mariusz Żaba, trener Zorzy:
Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando, mieliśmy w tym okresie więcej z gry. Obie bramki straciliśmy przy tym po błędach środkowych obrońców oraz bramkarza, którym znów z konieczności był zawodnik z pola, Marcin Zaucha. Druga część meczu była już znacznie bardziej wyrównana i było w niej dużo walki w środku pola. Mieliśmy w tym fragmencie spotkania trochę szczęścia gdyż po strzale Piotra Lechowicza piłka trafiła w słupek. Skończyło się jednak dla nas szczęśliwie, gdyż w samej końcówce nasze zwycięstwo przypieczętował Tomek Nytko.

Zorza w tym sezonie zawodzi - tylko 8 pkt po 13 kolejkach.

Zorza

04.11.2012 (niedziela),
godz. 13.00, Szczucin
2:4 (2:3)

Zorza Zaczarnie z powodu remontu boiska wszystkie mecze w rundzie jesiennej rozgrywa na wyjeździe.

0-1 Rafał Zegar 11
1-1 Piotr Lechowicz 13
1-2 Rafał Zegar 33
2-2 Piotr Lechowicz 37
2-3 Rafał Zegar 45
2-4 Tomasz Nytko 89

Sędziował: Michał Stańczyk (Tarnów)
Czerwona kartka: Nowak (Wisła, 76 min - druga żółta)
Żółte kartki: K. Furgał, Nowak dwie, Kuta - Tubek, Jagiełło, Kobyłecki, T. Nytko
Widzów: 120

Wisła: Łukasz Bebel - Dawid Dynak, Patryk Kuta, Radosław Furgał, Dawid Nowak - Kamil Dynak (46 Patryk Rusek), Kamil Furgał, Jakub Nytko, Konrad Wołoszyn - Piotr Lechowicz, Szczepan Kołton.
Trener: Jerzy Smaś.

Zorza: Marcin Zaucha - Marcin Foszcz, Krzysztof Foszcz, Tomasz Nytko, Roman Stelmach (65 Mateusz Kordzikowski) - Michał Jagiełło (60 Marcin Gromadzki), Seweryn Kobyłecki, Damian Helizanowicz, Marcin Tubek, Dawid Iwaniec (70 Jakub Płaczek) - Rafał Zegar (85 Andrzej Helizanowicz).