Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Czarni Kobyle Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Mecze trampkarzy Wisły.


Wisła

Czarni

31.03.2012 (sobota),
godz. 12.30, Szczucin
1:4 (0:4)

Bramki:
0-1
0-2
0-3
0-4
1-4 Krystian Bator

Sędziował: Paweł Łachut z Żabna

Wisła TS: Tomasz Struzik - Radosław Dziura, Patryk Cieślak, Michał Początek, Filip Smaś - Jakub Musiał, Krystian Sekuła, Sebastian Bednarz, Przemysław Gromski - Kacper Nytko, Krystian Bator.

Na rezerwie: Eryk Artimiwa, Arkadiusz Kupiec, Marcin Jaje, Kamil Kowal, Damian Pęcak.

Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Głównym bohaterem obydwóch spotkań trampkarzy był... silnie wiejący wiatr. W meczu starszych takie warunki pogodowe lepiej wykorzystali Czarni. W pierwszej połowie grali oni z wiatrem, co miało nie mały wpływ na zdobycie przez nich czterech bramek. Gdy nastąpiła zmiana połów, to Wisła zaczęła przeważać. Szybko strzeliła gola na 1:4, co dało nadzieje na odrobienie wyniku. Jednak mimo, że porywisty wiatr "grał" tym razem z drużyną gospodarzy, to nie potrafili oni uzyskać kolejnych bramek. A sytuacje były, bo m.in. dwukrotnie piłka trafiała w poprzeczkę, po uderzeniach Kacpra Nytko i Krystiana Batora.

Natomiast u młodszych kaprysy pogody już nie przeszkodziły w zdobyciu trzech punktów dla Wisły. Po dwie bramki strzelili Jan Bociek i Maciej Wójcik. Warte odnotowanie jest to, że trampkarze młodsi cały mecz grali w... dziewięciu. Mimo to, po przez mądrą grę, nie dali szans grającym w komplecie gościom z Kobyl.

Wisła TM: Damian Leżoń - Bartosz Pikul, Szymon Proczka, Mateusz Proczka, Maciej Wójcik, Łukasz Wójcik, Bartłomiej Gromski, Jan Bociek, Wojciech Mamuszka.
Trener: Jarosław Będkowski.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2343463 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.