Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Szreniawa Nowy Wiśnicz Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Po "potknięciu się" z Ivą juniorzy Wisły w kolejnych meczach pewnie zwyciężają. Czas na Szreniawę.


Wisła

Szreniawa

24.09.2011 (sobota),
godz. 11.00, Szczucin
2:2 (1:0)

Bramki:
1-0 Patryk Rusek
1-1 ?
1-2 ?
2-2 Stanisław Dernoga - rzut karny

Wisła: Paweł Puła (Wojciech Kubat) - Damian Słowik (Dawid Dubajka), Patryk Kuta, Arkadiusz Burak, Kamil Dynak - Dawid Dynak, Stanisław Dernoga, Jakub Nytko, Jakub Młodziński (Kamil Bednarz) - Patryk Rusek, Konrad Wołoszyn (Przemysław Krupa).
Trener: Jarosław Będkowski.

Szreniawa:


Komentarz

Mimo, że w tym spotkaniu obydwie drużyny miały szansę na zgarnięcie pełnej puli, to ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Wisła do przerwy prowadziła 1:0 za sprawą trafienia Patryka Ruska. To właśnie gospodarze przez pierwsze 45 minut lepiej operowali piłką i stwarzali większe zagrożenie pod bramką rywala. Mała skuteczność zemściła się jednak w drugiej połowie. Najpierw po błędzie bramkarza Wisły goście wyrównali a chwilę później wyszli na prowadzenie. Jednak i Szreniawa nie była w stanie utrzymać korzystnego dla siebie rezultatu. W końcówce jeden z zawodników Wisły został "ścięty" w polu karnym a sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Stanisław Dernoga i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę doprowadził do remisu.


Copyright © 1998-2019 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 3205339 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.