Jadowniczanka Jadowniki - Wisła Szczucin Zdjęcia

Jadowniczanka po 4 kolejkach to autsajder z prawdziwego zdarzenia - ma 0 punktów, a bilans bramkowy 1:25.

Jadowniczanka:

Wisła: Paweł Puła (60 Wojciech Kubat) - Kamil Dynak (65 Kamil Bednarz), Arkadiusz Burak, Patryk Kuta, Sylwester Wójcik - Michał Furgał, Damian Słowik(60 Karol Łuszcz), Stanisław Dernoga (80 Przemysław Krupa), Dawid Dubajka (70 Jakub Młodziński) - Dawid Dynak, Łukasz Łabuz.
Trener: Jarosław Będkowski.

Dzisiejszy przeciwnik naszych juniorów - Jadowniczanka, to jak na razie autsajder z prawdziwego zdarzenia. Przed spotkaniem z Wisłą miał 0 punktów, a bilans bramkowy 1:25. Po meczu z Wisłą musi jeszcze dopisać stratę kolejnych ośmiu goli, nie licząc już punktów. Jednak nasi juniorzy dopiero po przerwie zaczęli punktować Jadowniki. Przez pierwsze 45 minut razili nieporadnością i nieskutecznością, dopiero w drugiej odsłonie meczu do siatki trafili: 2 razy Dawid Dynak, 2 razy Jakub Młodziński i po jednej bramce Michał Furgał, Patryk Kuta, Łukasz Łabuz oraz Kamil Bednarz.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5783654 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.