Jadowniczanka Jadowniki - Wis3a Szczucin Zdjęcia

Jadowniczanka po 4 kolejkach to autsajder z prawdziwego zdarzenia - ma 0 punktów, a bilans bramkowy 1:25.

Jadowniczanka:

Wis3a: Pawe3 Pu3a (60 Wojciech Kubat) - Kamil Dynak (65 Kamil Bednarz), Arkadiusz Burak, Patryk Kuta, Sylwester Wójcik - Micha3 Furga3, Damian S3owik(60 Karol Luszcz), Stanis3aw Dernoga (80 Przemys3aw Krupa), Dawid Dubajka (70 Jakub M3odzinski) - Dawid Dynak, Lukasz Labuz.
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Dzisiejszy przeciwnik naszych juniorów - Jadowniczanka, to jak na razie autsajder z prawdziwego zdarzenia. Przed spotkaniem z Wis31 mia3 0 punktów, a bilans bramkowy 1:25. Po meczu z Wis31 musi jeszcze dopisaa strate kolejnych oomiu goli, nie licz1c ju? punktów. Jednak nasi juniorzy dopiero po przerwie zaczeli punktowaa Jadowniki. Przez pierwsze 45 minut razili nieporadnooci1 i nieskutecznooci1, dopiero w drugiej ods3onie meczu do siatki trafili: 2 razy Dawid Dynak, 2 razy Jakub M3odzinski i po jednej bramce Micha3 Furga3, Patryk Kuta, Lukasz Labuz oraz Kamil Bednarz.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862513 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.