Dunajec: Krzysztof Kostrzewa - Kamil Malik, Jakub Wojtas, Grzegorz Pyrek, Pawe3 Falkowski - Rafa3 Mleczko, Mateusz Wójcik, Patryk Owierczek, Wojciech Tomaszek (55 Dominik Rozpeda) - Jakub Tokarczyk, Mi3osz Baginski.
Trener: Krzysztof Krauze.

Wis3a: Pawe3 Pu3a - Patryk Kuta, Jakub Nytko, Kamil Dynak (85 Damian S3owik), Sylwester Wójcik - Dawid Czaplak, Stanis3aw Dernoga, Patryk Rusek (85 Kamil Bednarz), Micha3 Furga3 (88 Dawid Dubajka) - Lukasz Labuz (89 Jakub M3odzinski), Dawid Dynak (88 Przemys3aw Krupa).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Juniorzy Wis3y zaliczyli trzecie zwyciestwo z rzedu, choa w Zakliczynie nie by3o o to 3atwo. Mimo, ?e do przerwy prowadzili gospodarze, to Wis3a w drugiej ods3onie meczu potrafi3a wyrównaa i przechylia szale zwyciestwa na swoj1 korzyoa. Trzeba zaznaczya, ?e obie dru?yny gra3y przy niemi3osiernym upale, który dawa3 sie wszystkim we znaki. Dla Wis3y dwie bramki strzeli3 Lukasz Labuz oraz jedno trafienie uzyska3 Kamil Dynak.

Juniorzy Wis3y przywieYli z Zakliczyna bardzo cenne 3 punkty. Zawodnicy po s3abszej pierwszej po3owie, w drugiej kompletnie zdominowali rywala. Pocz1tek meczu to gra w orodku pola, jednak w oko3o 20 minucie jeden z zawodników posy3a d3ug1, bezpansk1 pi3ke, która powinna paoa 3upem naszego bramkarza, jednak tak sie nie sta3o. Pawe3 Pu3a próbowa3 jeszcze ratowaa ca31 sytuacje i nieprzepisowo z3apa3 zawodnika przyjezdnych, za co sedzia bez wahania pokaza3 na wapno i ukara3 naszego bramkarza ?ó3tym kartonikiem. Karnego na bramke zamieni3 Mi3osz Baginski i by3o 1:0 dla Zakliczyna. Wis3a rozwocieczona tym obrotem sprawy rzuci3a sie do odrabiania strat. Uda3o sie to w 35 minucie - dok3adn1 pi3ke w pole karne wrzuci3 Micha3 Furga3, a Lukasz Labuz bez problemów skierowa3 pi3ke nog1 do bramki i zrobi3o sie 1:1. Gdy wydawa3o sie, ?e pierwsza po3owa zakonczy sie remisem, to wtedy do wyniku sedzia liniowy „do3o?y3 cegie3ke” i nie zauwa?y3 dwumetrowego spalonego, a Jakub Tokarczyk bez problemów umieoci3 pi3ke w siatce. Do przerwy 2:1 dla Dunajca.

Druga po3owa to zdecydowana przewaga Wis3y, która wrecz zamkne3a dru?yne z Zakliczyna na w3asnej po3owie. Niespe3na piea minut potrzebowa3a Wis3a, ?eby zdobya gola wyrównuj1cego - indywidualna akcja Lukasza Labuza i strza3 pod poprzeczke, nie do obrony. Wis3a nadal atakowa3a, ale Dunajec stan13 w obronie bardzo twardo i stanowczo, dlatego by3o cie?ko sie przedostaa pod pole karne. Dopiero w 80 minucie faulowany na 20 metrze by3 Lukasz Labuz, a wolnego na bramke zamieni3 Kamil Dynak. Mecz zakonczy3 sie wynikiem 2:3 dla Wis3y w pe3ni zas3u?enie. Wiolacy wywo?1 z trudnego terenu 3 punkty, a nastepny mecz Wis3a zagra przy Witosa w sobote z Iv1 Iwkowa.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862633 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.