Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Radłovia Radłów Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Sparing zamiast treningu


Wisła

Radłovia

22.07.2011 (piątek),
godz. 19.00, Szczucin, SPARING
2:1 (1:0)

Bramki:
1-0 Kamil Furgał
2-0 Piotr Lechowicz
2-1 ?

Sędziował: Paweł Łachut z Żabna

Wisła: Daniel Liguz (46 Piotr Strycharz) - Marcin Kapel, Piotr Lechowicz, Dariusz Kołton - Michał Furgał, Stanisław Dernoga, Kamil Furgał, Szczepan Kołton, Łukasz Giza - Adam Majka, Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smaś.

Zagrali jeszcze: Rafał Oleksy, Adam Gmyr, Bartosz Pochroń, Tomasz Pietras, Karol Miklasiński.


Komentarz

Początkowo mecz z Radłovią miał być tylko kontrolną gierką rozegraną w ramach treningu. Większość meczu rozegrać mieli seniorzy Wisły, zaś przez mniejszą jego część na boisku grać mieli szczucińscy juniorzy. Gdy jednak okazało się, że niedzielny sparing z Ikarusem Tuszów Narodowy nie dojdzie do skutku, trener Jerzy Smaś zdecydował się na rozegranie meczu towarzyskiego tylko pierwszym zespołem. Wisła powtórzyła wynik z ostatniego sparingu i ponownie wygrała 2:1. Do przerwy prowadzenie zapewnił Kamil Furgał a w drugiej części meczu podwyższył Piotr Lechowicz. Goście zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem kontaktowym. Jak już wcześniej pisaliśmy, nowym trenerem Radłovii został Grzegorz Cholewa, który pojawił sie na boisku w drugiej połowie. Znany z występów w Wiśle "Albin" przez trzy lata gry na Witosa rozegrał 78 ligowych meczy, w których zdobył 14 bramek. Dziś do siatki nie trafił, ale mimo to życzymy mu samych sukcesów na trenerskiej ławce.


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 3948441 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.