—ó3te kartki: GwóYdY, Wiecek - Rusek, Giza, Bator, Kuta

Cie?kowianka: Robert Truchan - Robert Oleksowicz, Tomasz Popiela, Sebastian We?owicz, Micha3 Wiecek - Ireneusz Kapa3ka, Krzysztof —aba (58 Tomasz Kras), Maciej GwóYdY (73 Lukasz Popiela), Marcin Deo - Dawid Szczerba, Dawid Syrek (87 Micha3 Ruchwa).
Trener: Tadeusz Syrek.

Wis3a: Tomasz Kmiea - Karol Miklasinski, Patryk Kuta, Mateusz Labuz, Jaros3aw Bedkowski - Jakub Nytko (70 Micha3 Furga3), Kamil Furga3, Tomasz Urban (75 Bartosz Pochron), Lukasz Giza - Marek Trójniak, Patryk Rusek (55 Sebastian Bator).
Trener: Jaros3aw Bedkowski (pod nieobecnooa Jerzego Smasia).

Faworyzowana dru?yna Cie?kowianki, która na wiosne nie zazna3a jeszcze smaku pora?ki musia3a sie zadowolia jedynie remisem. Du?1 zas3uge mieli w tym bez w1tpienia m3odzi zawodnicy Wis3y, którzy pod nieobecnooa kilku doowiadczonych graczy potrafili udYwign1a cie?ar gry. To bardzo dobry prognostyk na przysz3ooa i z pewnooci1 sygna3 na to, ?e warto na nich stawiaa. Za tydzien gramy u siebie z Tarnovi1.
Warto dodaa, ?e dwa spotkanie z tej kolejki zosta3y przerwane z powodu burzy i ulewnego deszczu. Bed1 one dokonczone w terminie ustalonym przez TOZPN.

Relacja z Dziennika Polskiego:

"Rycerze wiosny" z Cie?kowic nadal niepokonani. Remis cieszy jednak przede wszystkim wiolaków. Zw3aszcza ?e Cie?kowianka prowadzi3a ju? 2:0. I pomimo tego ambitni goocie zdobyli punkt.

Pierwsze 10 minut nie zapowiada3o emocji, gdy? pi3karze biegali po boisku bez werwy. Niespodziewanie w 11 min —aba doorodkowa3, a Szczerba zdecydowa3 sie na strza3 z pierwszej pi3ki. Bezradny Kmiea wyci1gn13 futbolówke z siatki. Przebudzeni gospodarze podwy?szyli wynik w 25 minucie. Tym razem Szczerba wykorzysta3 b31d obronców Wis3y. Potem pi3karze Cie?kowianki spoczeli na laurach. Dla wiolaków kontaktow1 bramke zdoby3 g3ow1 Kuta. Pieknym uderzeniem w 77 minucie Labuz doprowadzi3 do remisu. (Lukasz Jaje)

Po wyrównanym meczu Cie?kowianka zremisowa3a z Wis3a Szczucin 2:2. Po sennym pocz1tku meczu pierwsza przebudzi3a sie Cie?kowianka. Zainicjowan1 w orodku boiska akcje kontynuowa3 lew1 stron1 Krzysztof —aba, precyzyjnie doorodkowuj1c na pi1ty metr gdzie by3 ju? Dawid Szczerba, który wykonczy3 akcje pieknym strza3em w lewy róg zdobywaj1c pierwsz1 bramke dla Cie?kowianki.

Po szybko objetym prowadzeniu Cie?kowianka dalej zagra?a3a bramce rywali. W 25 min nieporozumienie pomiedzy obroncami Wis3y Szczucin wykorzysta3 Dawid Szczerba odzyskuj1c pi3ke na ok. 30 metrze "poci1gn13" sam w kierunku bramki i precyzyjnym strza3em tu? przy s3upku podwy?szy3 wynik meczu na 2:0 dla Cie?kowianki.

Po tak szybko objetym prowadzeniu wydawa3o sie, ?e mecz zakonczy sie kolejnym zwyciestwem gospodarzy. Po kontrowersyjnym rzucie wolnym wykonywanym przez gooci w 31 min i doorodkowaniu z prawej strony strza3em g3ow1 (Patryk Kuta) dru?yna Wis3y Szczucin zdoby3a bramke kontaktow1.

Po przerwie obie dru?yny mia3y okazje do zmiany wyniku. W Cie?kowiance okazje zmarnowali m.in. Szczerba i GwóYdY.

Zimny prysznic na g3owy gospodarzyt przyszed3 w 77 min gdzie zawodnik gooci (Mateusz Labuz) pieknym strza3em z ok. 16 m pokona3 Roberta Truchana ustalaj1c ostatecznie wynik meczu na 2:2, co w opinii obserwatorów i kibiców jest wynikiem sprawiedliwym.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1863248 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.