Wisła Szczucin
GKS Drwinia - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Na koniec rundy jesiennej pojedynek na niewygodnym terenie.


Drwinia

Wisła

11.11.2011 (piątek),
godz. 11.00, Drwinia
2:1 (1:0)

Pierwotnie mecz miał być rozegrany o godz. 13.00, jednak został przełożony na godz. 11.00.

Bramki:
1-0 Michał Leśniak 37
2-0 Paweł Kołodziej 75
2-1 Grzegorz Tabor 85

Sędziował: Michał Mrzygłód z Brzeska
Żółte kartki: Leśniak
Widzów:

Drwinia:

Wisła: Łukasz Bebel - Patryk Kuta (65 Michał Furgał), Piotr Lechowicz, Jarosław Będkowski, Bartosz Pochroń - Mateusz Łabuz, Dariusz Kołton - Adam Majka, Stanisław Dernoga, Karol Miklasiński - Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

Z powodu licznych kartek, jakie Wisła zaliczyła ostatnio z Olimpią, w meczu z GKS-em skład musieli uzupełnić juniorzy - Patryk Kuta, Michał Furgał oraz Stanisław Dernoga. Wisła przegrała, ale gdyby była skuteczniejsza mogła odmienić losy spotkania. Sytuacji nie brakowało - m.in. poprzeczka Mateusza Łabuza czy nie wykorzystane akcje Bartosza Pochronia i Grzegorza Tabora. Ten ostatni w końcówce meczu strzelił gola na 2:1.

Relacja z www.grobla.net:

Zespół GKS Drwinia w świąteczne przedpołudnie rozegrał na stadionie w Drwini mecz z zespołem Wisły ze Szczucina. Mecz rozgrywany był przy słonecznej pogodzie, lecz przy mocnym i zimnym, niesprzyjającym wietrze. Pierwszą bramkę dla GKS Drwinia zdobył Michał Leśniak po dograniu od Patryka Siudaka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Po przerwie zespół gości z większym animuszem ruszył do ataków i w początkowych fragmentach gry Wisła przeważała, będąc częściej w posiadaniu piłki. Dopiero po zmianach w polu obraz gry zdecydowanie uległ zmianie i drużyna GKS, podobnie jak w pierwszej połowie złapała właściwy rytm. Bardzo dobrze wypadli w debiucie Wojtek Styczeń i Karol Bawół. Drugą bramkę dla zespołu GKS zdobył Paweł Kołodziej po dokładnym dośrodkowaniu Michała Leśniaka. W ostatnich 10 minutach zespół gości przeprowadził trzy groźne kontry, z których jedna zamieniona została na bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną GKS 2 : 1. Warto podkreślić dobrą pracę arbitrów spotkania reprezentujących OKS Brzesko.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2489910 (od 21.07.06); 0,063 s., IE, FF, O, G, S.