—ó3te kartki: Zych, M. Prokop, L. Czosnyka, L. Fr1czek

Lukovia: S3awomir Biedron - Miros3aw Kobos, Dawid Zych, Bart3omiej Czosnyka, Marcin Prokop - Grzegorz Smolik, Lukasz Czosnyka, Artur Radon, Lukasz Fr1czek - Jaros3aw Hajduk (83 Damian K1dzielawa), Marcin Pa3ka.
Trener: Tomasz Prokop.

Wis3a: Lukasz Bebel - Karol Miklasinski (55 Adam Majka), Piotr Lechowicz, Mateusz Labuz, Dariusz Ko3ton - Bartosz Pochron (55 Marek Trójniak), Kamil Furga3, Szczepan Ko3ton, Tomasz Urban - Sebastian Bator, Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smao.

Prawdziwy horror z festiwalem bramek rozegra3 sie w Lukowej. Wis3a przegrywa3a do przerwy 2:0, a póYniej 3:1, jednak ostatecznie - na dwie minuty przed koncem meczu - wygra3a spotkanie 3:4! Autsajder ligi - Lukovia - by3 bliski niespodzianki i zdobycia trzech punktów. Jednak Wis3a wzie3a sie za gre w drugiej ods3onie meczu. Najpierw kontaktowa bramka pad3a po samobójczym trafieniu, póYniej gospodarze podwy?szyli na 3:1, ale potem ju? tylko Wis3a strzela3a. Na 2:3 Sebastian Bator po podaniu Adama Majki, na 3:3 Tomasz Urban po podaniu Szczepana Ko3tona i wreszcie na 3:4 Marek Trójniak lobuj1c bramkarza da3 Wiole zwyciestwo!

Relacja z Dziennika Polskiego:

Dru?yna z Lukowej by3a dos3ownie o krok od zdobycia pierwszych w tym sezonie punktów na w3asnym boisku, ostatecznie musia3a jednak pogodzia sie z pi1t1 pora?k1.

Wynik spotkania otworzya móg3 ju? w 3 min Bator, ale po wyrzucie pi3ki z autu uderzy3 obok s3upka. Dziewiea minut póYniej Pa3ka wyszed3 z futbolówk1 z w3asnej po3owy, uderzy3 jednak bardzo niecelnie. Z kolei w 14 min M. Prokop g3ówkowa3 nad poprzeczk1, a dwie minuty póYniej Tabor pos3a3 pi3ke obok s3upka. W 18 min Biedron obroni3 g3ówke Pochronia; w odpowiedzi Lukovia wyprowadzi3a kontre, ale Pa3ka uderzy3 zbyt s3abo. Pierwsza bramka pad3a w 29 min, gdy po kolejnej kontrze miejscowych, Smolik z prawej strony boiska wrzuci3 pi3ke "za ko3mierz" bramkarza gooci. Osiem minut póYniej Hajduk g3ówkowa3 nad poprzeczk1; w 40 min by3 jednak znacznie skuteczniejszy, strza3em do pustej bramki finalizuj1c zagranie Pa3ki. W 43 min gor1co by3o na polu karnym Lukovii, obroncy wyjaonili jednak sytuacje.

Druga czeoa spotkania rozpocze3a sie od dwóch niecelnych strza3ów Smolika (47 i 48 min). Nieszczeocie gospodarzy rozpocze3o sie w 62 min, gdy po doorodkowaniu z rzutu wolnego, L. Czosnyka umieoci3 pi3ke w swojej bramce. Trzy minuty póYniej Pa3ka wykorzysta3 wprawdzie podanie Hajduka i przelobowa3 bramkarza gooci, ale kolejne minuty nale?a3y do Wis3y. W 69 min Trójniak zagra3 do Batora, a ten strzeli3 obok Biedronia. Po kolejnych czterech minutach Urban spo?ytkowa3 centre z lewej strony boiska i g3ówk1 doprowadzi3 do remisu. Losy meczu rozstrzygne3y sie w 86 min, gdy Biedron min13 sie z pi3k1, a Trójniak min13 go, strzelaj1c do pustej bramki. W doliczonym czasie gry punkt dla miejscowych uratowaa móg3 M. Prokop, po doorodkowaniu z rzutu ro?nego g3ówkowa3 jednak nad pust1 praktycznie bramk1. (STM)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860813 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.