Tarnovia: Pawe3 Jankowski - Robert Paw3owski, Tomasz Mikoo, Leszek Bodura - Daniel Przydzia3 (83 Janusz Surman), Daniel Zaucha, Mateusz Rzonca (79 Patryk Witkowski), Grzegorz Ga3a (63 Micha3 Kacer), Pawe3 Kordela - Patryk Dydyk, Przemys3aw Rygu3a (46 Wojciech Gucwa).
Trener: Stanis3aw Krok.

Wis3a: Bartosz Pochron - Karol Miklasinski, Piotr Lechowicz, Mateusz Labuz, Dariusz Ko3ton - Marek Trójniak (55 Lukasz Giza), Szczepan Ko3ton, Sebastian Bator, Tomasz Urban - Adam Majka, Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smao.

Ju? wczeoniej pisaliomy na stronie o problemie kadrowym Wis3y, która nieoczekiwanie zosta3a bez bramkarza. W dzisiejszym spotkaniu miedzy s3upkami musia3 stan1a... Bartosz Pochron, który nominalnie gra w polu. I niewiele by brak3o, by nasz prowizoryczny golkiper zachowa3 czyste konto. Jednak w ostatnich 20 minutach meczu straciliomy bramke, która da3a trzy punkty Tarnovii.

Relacja z Dziennika Polskiego:

Po wyjeYdzie do Anglii Liguza, szczucinianie zostali bez bramkarza i w Tarnowie miedzy s3upkami z koniecznooci stan1a musia3 zawodnik z pola, Pochron.

W pierwszej po3owie, ani on, ani te? Pawe3 Jankowski, nie mieli zbyt wiele pracy. W 7 min daleko od dlaszego s3upka uderzy3 Tabor. Trzy minuty póYniej niecelnie z 25 m strzeli3 Zaucha. W 17 min tarnowski bramkarz obroni3 przymiarke z 18 m S. Ko3tona, wreszcie w 36 min ten ostatni uderzy3 z okolic naro?nika pola karnego zbyt lekko, aby sprawia problem Paw3owi Jankowskiemu.

Po zmianie stron gra o?ywi3a sie. W 49 min po wrzutce S. Ko3tona z rzutu ro?nego nad bramk1 g3ówkowa3 Trójniak, minute póYniej Pochron obroni3 strza3 z dystansu Kordeli. Bramkarz Wis3y z dobrej strony pokaza3 sie równie? w 57 min, wybijaj1c poza linie koncow1 pi3ke uderzon1 z 20 m przez Ga3e. Cztery minuty póYniej Rzonca nie trafi3 czystko w pi3ke i Pochron opanowa3 j1 bez problemu. W odpowiedzi, w 63 min po centrze S. Ko3tona, Pawe3 Jankowski uprzedzi3 Majke. W 65 min po dalekim podaniu W. Gucwy i strzale z 16 m Dydyka, bramkarzowi gooci przytrafi3a sie niepewna interwencja, która jak sie okaza3o zdecydowa3a o losach meczu. W 70 min Dydyk uderzy3 z kolei z 18 m, tym razem Pochron nie da3 sie jednak zaskoczya. Chwile póYniej S. Ko3ton wrzuci3 pi3ke za plecy obronców gospodarzy, po 3adnym strzale Batora udan1 interwencj1 popisa3 sie jednak tarnowski bramkarz. W 73 min mog3o bya 2-0, po zagraniu Mikosia z rzutu wolnego, W. Gucwa g3owkowa3 jednak obok s3upka. Z kolei w 75 min Rzonca z 25 m "ostemplowa3" poprzeczke. W odpowiedzi, w 77 min Pawe3 Jankowski obroni3 g3ówke z 11 m Batora, w 84 min S. Ko3ton po indywidualnej akcji uderzy3 obok s3upka, a dwie minuty póYniej wymiana podan miedzy Taborem, a Lechowiczem zakonczy3a sie strza3em tego drugiego obok dlaszego s3upka. (STM)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860714 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.