Wisła Szczucin
Strażak Mokrzyska - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Trzeci mecz z rzędu na wyjeździe, tym razem w Mokrzyskach.


Strażak

Wisła

21.04.2011 (czwartek),
godz. 11.00, Mokrzyska
2:1 (0:0)

Bramki:
1-0 Jakub Nytko - gol samobójczy
2-0 Grzegorz Roczniak
2-1 Wojciech Leśniewski

Wisła: Piotr Strycharz - Szymon Świder (46 Adrian Cygan), Tomasz Hajski, Tomasz Pietras, Sylwester Wójcik - Michał Furgał, Stanisław Dernoga, Dawid Czaplak, Jakbu Nytko - Łukasz Łabuz (80 Adrian Kapałka), Konrad Wołoszyn (70 Wojciech Leśniewski).
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Był to czwarty wiosenny mecz juniorów i drugi przegrany. W Morzyskach Wisła zagrała niezłe spotkanie, zabrakło jednak skuteczności i konsekwentnej gry w obronie. W pierwszej połowie obydwie drużyny miały swoje okazje. Najlepszą z nich ze strony Wisły był strzał w słupek Michała Furgała. W drugiej części gry gospodarze objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Jakuba Nytko. Bramka na 2:0 padła po stałym fragmencie. Jeden z graczy Strażaka przymierzył z rzutu wolnego, bramkarz Wisły zdołał sparować strzał na poprzeczkę, lecz z dobitką pośpieszył Grzegorz Roczniak i było praktycznie po meczu. Honorowe trafienie dla szczucinian padło w samej końcówce spotkania, jego autorem był Wojciech Leśniewski.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2504971 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.