Wisła Szczucin
Czarni Kobyle - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Powinno być zwycięstwo. Czarni zgromadzili zaledwie 6 punktów.


Czarni

Wisła

16.04.2011 (sobota),
godz. 17.00, Kobyle
1:0 (0:0)

Bramki:
1-0

Wisła: Piotr Strycharz - Patryk Kuta, Tomasz Pietras, Radosław Furgał, Jakub Nytko (68 Wojciech Leśniewski) - Michał Furgał, Stanisław Dernoga, Dawid Czaplak (25 Adrian Cygan), Sylwester Wójcik (80 Adrian Kapałka) - Łukasz Łabuz, Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Po dwóch z rzędu wysokich wygranych wydawało się, że juniorzy Wisły jadą do Kobyl po kolejne trzy punkty. Niestety to właśnie, chyba zgubiło naszych piłkarzy... Gospodarze zaskoczyli formą i wygrali z wyżej notowaną Wisłą. Dzięki temu odnieśli swoje drugie zwycięstwo w lidze. Kolejne spotkanie naszych juniorów już w czwartek (tj. 21.04) o godz. 11.00 - ponownie na wyjeździe, tym razem w Mokrzyskach.

Czarni po fatalnej rundzie jesiennej (zaledwie 5 punktów), najwyraźniej po przerwie zimowej wzięli się do odrabiania strat i poważnie zaczęli myśleć o utrzymaniu. Tydzień temu zremisowali z Dąbrovią, a dziś wygrali z Wisłą i jak tak dalej pójdzie to widmo spadku pójdzie w zapomnienie. Całe spotkanie było dość wyrównanym i zaciętym pojedynkiem, jednak gospodarze byli o "tą" jedną akcje lepsi. Wisła swoją najlepszą sytuacje miała wtedy, kiedy Michał Furgał trafił w poprzeczkę bramki.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2504943 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.