Wisła Szczucin
Olimpia Wojnicz - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Będą równie skuteczni, jak poprzednio (5:0 z Jadowniczanką)?


Olimpia

Wisła

9.04.2011 (sobota),
godz. 11.00, Wojnicz
1:4 (1:1)

Bramki:
0-1 gol samobójczy
1-1 Dariusz Brożek
1-2 Łukasz Łabuz
1-3 Łukasz Łabuz
1-4 Jakub Nytko

Żółta kartka: Pietras

Olimpia: Kamil Mazur - Kamil Zamiatała, Krzysztof Nowakowski, Konrad Kuzdra, Jakub Farańczuk - Grzegorz Szlachta, Adrian Świerad, Mateusz Nowak, Kamil Gniady - Konrad Senderak, Dariusz Brożek.

Wisła: Piotr Strycharz - Szymon Świder, Patryk Kuta, Tomasz Pietras, Sylwester Wójcik - Adrian Cygan (60 Wojciech Leśniewski), Stanisław Dernoga, Jakub Nytko, Michał Furgał - Łukasz Łabuz (77 Tomasz Kmieć), Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Drugi mecz i drugą wygraną zaliczyli juniorzy Wisły Szczucin na wiosnę. W Wojniczu Wiślacy okazali się lepsi od miejscowej Olimpii. Spotkanie rozgrywane przy mocnym wietrze, a momentami nawet gradzie, było średnim widowiskiem. Pojedynek obfitował w dużą ilością pojedynków w środku pola. Do przerwy obydwa gole strzelili gracze Olimpii - w tym jedną do własnej bramki. W drugiej połowie na boisku dominowała już Wisła, która zaprezentowała w tym spotkaniu niezłą skuteczność. Gospodarze ograniczyli się głównie do stałych fragmentów i szarpanych (ale nieskutecznych) kontrataków.

Początek spotkania to wzajemne "badanie się" obydwu zespołów. Wisła w pierwszych minutach kilka razy próbowała stworzyć sobie okazję poprzez dalekie wrzutki za obrońców, nie przyniosło to jednak skutku. Mało konstruktywne ataki wyprowadzała także Olimpia. Prowadzenie Wiśle dał gol samobójczy, kiedy to Tomasz Pietras wykonywał rzut wolny z połowy boiska. Piłkę posłaną w pole karne gospodarzy tak niefortunnie trącił zawodnik Olimpii, że ta wpadła do siatki. Wyrównujące trafienie padło na kilka minut przed zejściem do szatni. Zawodnik gospodarzy wdarł się prawą stroną w pole karne Wisły, zagrał wzdłuż bramki, a tam napastnik Olimpii wykończył akcję. Wiślacy odpowiedni rytm złapali w drugiej części gry. Dwukrotnie do bramki rywali po akcjach sam na sam trafił Łukasz Łabuz. Najpierw tuż po przerwie napastnik Wisły wykorzystał podanie Konrada Wołoszyna, zaś przy drugiej bramce asystę zaliczył Stanisław Dernoga. Wynik ustalił w końcówce Jakub Nytko, który najlepiej zachował się w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego Wojciecha Leśniewskiego.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344667 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.