Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - LKS Brzezówka Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Mecz kontrolny z seniorami z A-klasy.


Wisła

Brzezówka

6.03.2011 (niedziela),
godz. 13.00, Szczucin, sparing
8:0 (5:0)

Bramki:
3 x Mateusz Łabuz
3 x Michał Furgał
Patryk Kuta
Jakub Nytko

Wisła: Piotr Strycharz - Patryk Kuta, Tomasz Pietras, Radosław Furgał, Dariusz Kołton - Szymon Świder, Stanisław Dernoga, Jakub Nytko, Michał Furgał - Łukasz Łabuz, Mateusz Łabuz.

Zagrali jeszcze: Kamil Furgał, Karol Miklasiński, Karol Łuszcz, Patryk Rusek, Adrian Cygan


Komentarz

Szeroką kadrą stawili się juniorzy Wisły Szczucin na sparingowe spotkanie z seniorami A-klasowej Brzezówki. Był to pierwszy występ szczucińskiej juniorki na trawie pod wodzą Jarosława Będkowskiego, który w przerwie zimowej zmienił Mariana Stochlińskiego. Trzeba przyznać, że był to występ udany. Wiślacy kontrolowali praktycznie całe spotkanie, a rywalom pozwolili jedynie na 2-3 strzały celne. Sami zaś zdobyli aż osiem bramek. Trzy z nich strzelił Michał Furgał, który wraz z bratem Kamilem przybył na rundę wiosenną do Wisły z... LKS Brzezówki. Hat-trickiem popisał się również Mateusz Łabuz. Po jednym trafieniu dołożyli Patryk Kuta i Jakub Nytko. Miejmy nadzieję, że frekwencja w kadrze juniorów zostanie podtrzymana, i na wiosnę Wisła odbije się od dolnych rejonów ligowej tabeli. Kolejny sparing juniorów planowany jest na przyszły weekend, rywalem będzie kolejna drużyna z seniorskiej A-klasy - LZS Olesno.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2337951 (od 21.07.06); 0,094 s., IE, FF, O, G, S.