Czerwone kartki: Kordek (Iskra Leki) 35 min
Widzów: 20

Iskra: Michalik - Gaczo3, Kordek, Gazda, Fl1dro - A. Hajnysz, M. Urban(74 G3adysz), Bia3ek, Marcin Urbao - F. Hajnysz, Grzegorz Urbao (83 Kornaus).

Wis3a: Daniel Liguz - Marek Trójniak, Grzegorz Cholewa, Rafa3 Oleksy, Dariusz Ko3ton - Kamil Furga3, Tomasz Zielinski, Szczepan Ko3ton, Tomasz Urban - Piotr Lechowicz, Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smao

Kolejny remis, a w3aociwie strata punktów z jeszcze s3abszym przeciwnikiem ni? trzy dniu temu. Ma3o tego, od 35 minuty graliomy z jednym zawodnikiem wiecej, a i tak nie zdo3aliomy wygraa tego spotkania. Kolejny raz nie potrafimy wykorzystaa stwarzanych przez siebie sytuacji, a dajemy sobie 3atwo strzelia bramke. Pytanie nasuwa sie same, jeoli nie potrafimy wygraa z ostatni1 dru?yn1 w tabeli to, co bedzie dalej? Tym samym zamiast gonia czub tabeli skazujemy sie na walke o utrzymanie (!), ju? tylko 4 punkty dziel1 nas od 9 miejsca…

Pocz1tek spotkania to wyrównana gra obydwóch jedenastek. Wcale nie by3o widaa, ?e dwie dru?yny dzieli spora przepaoa w tabeli. Du?o gry by3o w orodku boiska, a najgroYniejsze sytuacje obydwa zespo3y stworzy3y sobie z rzutów ro?nych. W 26 minucie jednak to Wis3a zdo3a3a przechylia szale na swoj1 korzyoa. Doorodkowanie Tomasza Zielinskiego i z g3ówki obok s3upka strzela Grzegorz Tabor. Ta bramka da3a pewnooa siebie naszym. Ju? po chwili Piotr Lechowicz w okolicach linii pola karnego po doorodkowaniu uderza bardzo mocno z g3ówki, a pi3ka przelatuje tu? nad poprzeczk1. W 35 minucie zadanie zostaje jeszcze bardziej u3atwione, czerwon1 karte za ostre dyskusje z sedzi1 dostaje pi3karz Iskry. Po os3abieniu to jednak gospodarze przeprowadzaj1 pierwsz1 akcje ofensywn1, ale z czasem Wis3a przejmuje inicjatywe.

Po zmianie stron to jednak Iskra strzela gola. Z rzutu ro?nego strza3em z g3ówki w okolicach 3 metrów pi3karz gospodarzy pokonuje Daniela Liguza. Od razu przypomnia3o to spotkanie z przed trzech dni z Uni1 Niedomice. Dlatego Wiolacy próbowali zrobia wszystko, ?eby jednak tamten scenariusz sie do konca nie powtórzy3. Znacznie przycisneli Iskre, a z tego wysz3y 3 groYne rzuty wolne przed polem karnym. Ale najgroYniej zrobi3o sie z akcji po owietnym uderzeniu przed polem karnym Marka Trójniaka, po którym bramkarz zdo3a3 sparowaa pi3ke przed siebie, a Szczepanowi Ko3tonowi nie uda3o sie dobia strza3u. Kolejn1 bardzo groYn1 sytuacje stworzy3 Grzegorz Cholewa, który zza pola karnego strzeli3 w poprzeczke. Przycisneliomy rywala, ale z ka?d1 up3ywaj1c1 minut1 Iskra z wieksz1 determinacj1 broni3a remisu. Chocia?, ?e grali w os3abieniu zdo3ali dowieYa z odrobin1 szczeocia jeden punkt do konca spotkania, a nam znowu pozosta3 niedosyt i z3ooa, ?e tracimy punkty z takimi przeciwnikami.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860718 (od 21.07.06); 0,020 s., IE, FF, O, G, S.