—ó3te kartki: Nizio3 - Cholewa, S. Ko3ton, Urban
Widzów: 50

Grobla: Kielan - K. Krokosz, Nizio3, G. Mikler - T. Oliwa, L. Oliwa (54 Sarara), M. Krokosz, Cygan, Goryczko (83 Szczygie3) - Misa (61 P. Tabor), J. Cieola.

Szczucin: Daniel Liguz - Marek Trójniak, Grzegorz Cholewa, Jaros3aw Bedkowski, Dariusz Ko3ton - Tomasz Urban (88 Rafa3 Oleksy), Szczepan Ko3ton, Piotr Lechowicz (61 Kamil Furga3), Tomasz Zielinski - Grzegorz Tabor, Mateusz Labuz.
Trener: Jerzy Smao.

Pojedynek niedawnych pi1toligowców zakonczy3 sie bezbramkowym remisem, po którym oba zespo3y zachowa3y miano niepokonanych na wiosne.

Na pierwsz1 ciekawsz1 sytuacje czekaa trzeba by3o do 17 min, kiedy nieznacznie pomyli3 sie uderzaj1cy z naro?nika pola bramkowego, Misa. Na dobre gra o?ywi3a sie jednak dopiero w koncowym kwadransie pierwszej po3owy. W 34 min po podaniu J. Cieoli, ponownie w dobrej sytuacji znalaz3 sie Misa, ale z 10 m nie trafi3 miedzy s3upki. Minute póYniej mocno z dystansu uderzy3 G. Tabor, niesiona wiatrem pi3ka mine3a jednak poprzeczke. Z kolei w 37 min, próbuj1cy uderzaa z 10 m Goryczko zosta3 zablokowany przez obronce, a w 43 min po jego strzale z rzutu wolnego, zmierzaj1ca pod spojenie s3upka z poprzeczk1 pi3ka pad3a 3upem Liguza. W 44 min dobr1 interwencj1 popisa3 sie natomiast Kielan, po wrzutce Zielinskiego z rzutu wolnego broni1c g3ówke Lechowicza.

Po zmianie stron oba zespo3y sprawia3y wra?enie zadowolonych z podzia3u punktów i na boisku nie dzia3o sie zbyt wiele ciekawego. W 58 min po strzale J. Cieoli z rzutu wolnego, pi3ka skoz3owa3a przed Liguzem, który wybi3 j1 przed siebie; przy futbolówce pierwszy zameldowa3 sie G. Mikler i zagra3 do Goryczki, po jego uderzeniu z 8 m skutecznie interweniowa3 jednak bramkarz gooci. W 72 min Kielan wybi3 poza linie koncow1 pi3ke uderzon1 przez S. Ko3tona. Piea minut póYniej po strzale z rzutu wolnego Cholewy futbolówka mine3a natomiast s3upek i na tym skonczy3y sie emocje w tym meczu. (STM)