Wisła Szczucin
Wisła Grobla - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Spotkanie rozegrane zostanie w Świniarach na boisku LKS Tęcza.


Grobla

Szczucin

10.04.2011 (niedziela)
godz. 16.00, Świniary
0:0 (0:0)

Bramki:
brak

Sędziował: T. Kubik z Bochni
Żółte kartki: Nizioł - Cholewa, S. Kołton, Urban
Widzów: 50

Grobla: Kielan - K. Krokosz, Nizioł, G. Mikler - T. Śliwa, Ł. Śliwa (54 Sarara), M. Krokosz, Cygan, Goryczko (83 Szczygieł) - Misa (61 P. Tabor), J. Cieśla.

Szczucin: Daniel Liguz - Marek Trójniak, Grzegorz Cholewa, Jarosław Będkowski, Dariusz Kołton - Tomasz Urban (88 Rafał Oleksy), Szczepan Kołton, Piotr Lechowicz (61 Kamil Furgał), Tomasz Zieliński - Grzegorz Tabor, Mateusz Łabuz.
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

Pojedynek niedawnych piątoligowców zakończył się bezbramkowym remisem, po którym oba zespoły zachowały miano niepokonanych na wiosnę.

Na pierwszą ciekawszą sytuację czekać trzeba było do 17 min, kiedy nieznacznie pomylił się uderzający z narożnika pola bramkowego, Misa. Na dobre gra ożywiła się jednak dopiero w końcowym kwadransie pierwszej połowy. W 34 min po podaniu J. Cieśli, ponownie w dobrej sytuacji znalazł się Misa, ale z 10 m nie trafił między słupki. Minutę później mocno z dystansu uderzył G. Tabor, niesiona wiatrem piłka minęła jednak poprzeczkę. Z kolei w 37 min, próbujący uderzać z 10 m Goryczko został zablokowany przez obrońcę, a w 43 min po jego strzale z rzutu wolnego, zmierzająca pod spojenie słupka z poprzeczką piłka padła łupem Liguza. W 44 min dobrą interwencją popisał się natomiast Kielan, po wrzutce Zielińskiego z rzutu wolnego broniąc główkę Lechowicza.

Po zmianie stron oba zespoły sprawiały wrażenie zadowolonych z podziału punktów i na boisku nie działo się zbyt wiele ciekawego. W 58 min po strzale J. Cieśli z rzutu wolnego, piłka skozłowała przed Liguzem, który wybił ją przed siebie; przy futbolówce pierwszy zameldował się G. Mikler i zagrał do Goryczki, po jego uderzeniu z 8 m skutecznie interweniował jednak bramkarz gości. W 72 min Kielan wybił poza linię końcową piłkę uderzoną przez S. Kołtona. Pięć minut później po strzale z rzutu wolnego Cholewy futbolówka minęła natomiast słupek i na tym skończyły się emocje w tym meczu. (STM)

Relacja z Dziennika Polskiego.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344624 (od 21.07.06); 0,015 s., IE, FF, O, G, S.