Tydzien temu trampkarze, a teraz juniorzy zmierz1 sie z "S3oniami". Tym razem faworyta trudno wytypowaa.

2-2 Tomasz Sosin 82
3-2 Tomasz Sosin 84

—ó3te kartki dla Wis3y: Dawid Klara

Wis3a: Piotr Strycharz - Patryk Kuta, Tomasz Pietras, Tomasz Hajski, Sylwester Wójcik - Szymon Owider, Karol Miklasinski (72 Adrian Kapa3ka), Mateusz Garbacz, Dawid Klara - Rados3aw Furga3 (30 Lukasz Labuz), Tomasz Sosin.

Z odrobin1 szczeocia Wiolacy wywalczyli 3 punkty z Termalic1. Chocia? prowadziliomy w 24 minucie za spraw1 Tomasza Sosina, to juniorzy z Niecieczy szybko odpowiedzieli i trzy minuty póYniej zremisowali, a w 34 minucie wyszli na prowadzenie. Na pocz1tku drugiej po3owy Wis3a przewa?a3a, ale Bruk-Bet dobrze sie broni3 i w oko3o 70 minucie przej13 inicjatywe. Kilka razy zrobi3o sie wtedy gor1co pod nasz1 bramk1. Prze3omem by3a 82 minuta, w której z rzutu wolnego prawie z po3owy boiska Tomasz Sosin pokonuje bramkarza przyjezdnych. A dwie minuty póYniej ten sam zawodnik zalicza hat-tricka i daje wygran1 Wiole.