Wis3a: Piotr Strycharz - Rafa3 Oleksy, Grzegorz Cholewa, Piotr Lechowicz, Dariusz Ko3ton - Karol Miklasinski (55 Lukasz Giza), Szczepan Ko3ton, Sebastian Bator, Tomasz Urban - Marcin Kapel, Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smao.

Cie?kowianka: Robert Truchan - Robert Oleksowicz, Marek Truchan, Tomasz Popiela, Mateusz Stanuch - Krzysztof —aba (80 Lukasz Uchwat), Marcin Gaca, Dariusz Ba3ut, Ireneusz Kapa3ka - Kamil Wioniowski, Dariusz Banach.
Trener: Tadeusz Syrek.

Pierwsza po3owa nie zapowiada3a tego, ?e w drugiej padnie a? piea bramek. By3a ona po porostu nudna, prawie w ogóle nie by3o sytuacji podbramkowych. Obraz gry po przerwie zmieni3 sie dopiero w 65 minucie. Wtedy to pieknym strza3em z oko3o 25 metrów popisa3 sie zawodnik przyjezdnych. Stracony gol podzia3a3 mobilizuj1co na Wiolaków i ju? w 70 minucie Marcin Kapel otworzy3 worek z bramkami. Dwie minuty póYniej z g3ówki do3o?y3 Grzegorz Tabor, a 6 minut potem z oko3o 35 metrów trafi3 Piotr Lechowicz. Gooci dobi3 w 88 minucie, strzelaj1c g3ow1 po rzucie ro?nym, Rafa3 Oleksy.

W pierwszej po3owie jedyn1 wart1 do zanotowania sytuacje mia3 Marcin Kapel, ale w akcji sam na sam z bramkarzem strzeli3 obok s3upka. Zaraz po przerwie odpowiedzia3 zawodnik Cie?kowianki, który równie? nie trafi3 w bramke maj1c tylko bramkarza przed sob1. W 65 minucie na strza3 zza pola karnego z oko3o 25 metrów zdecydowa3 sie napastnik przyjezdnych, pi3ka po uderzeniu wpad3a w same "okienko" bramki. Po golu wreszcie przebudzaj1 sie zawodnicy Wis3y, zaczynaj1 graa ofensywnie i co najwa?niejsze skutecznie. W 70 minucie po owietnym podaniu Sebastiana Batora do sytuacji sam na sam dochodzi Marcin Kapel i tym razem strzela bezb3ednie. Zaraz potem po doorodkowaniu Dariusza Ko3tona na krótki s3upek Grzegorz Tabor g3ow1 umieszcza pi3ke w siatce. Szeoa minut póYniej Piotr Lechowicz z oko3o 35 metrów uderza p3asko na bramke, a pi3ka jeszcze koz3uj1c przed bramkarzem znajduje droge do siatki. W 88 minucie, po wrzutce z kornera Sebastiana Batora, futbolówke mocno uderza g3ow1 Rafa3 Oleksy, tym samym nie daj1c szans bramkarzowi na interwencje. Jeszcze w doliczonym czasie gry szanse na strzelenie pi1tego gola mia3 Grzegorz Tabor, ale nie wykorzysta3 sytuacji jeden na jeden.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860032 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.