Żółte kartki: Dariusz Kołton, Jarosław Będkowski, Tomasz Zieliński - Cygan, P. Tabor
Widzów: 70

Wisła Sz.: Piotr Strycharz - Rafał Oleksy, Grzegorz Cholewa, Jarosław Będkowski, Dariusz Kołton - Tomasz Urban (80 Dominik Kołton), Szczepan Kołton, Tomasz Zieliński (87 Karol Miklasiński), Sebastian Bator - Mateusz Łabuz (60 Marek Trójniak), Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smaś.

Wisła G.: Mikulski - Mikler, M. Krokosz (50 Cygan), Nizioł - Ł. Śliwa (20 T. Cieśla), Maślaniec, Goryczko, P. Tabor, T. Śliwa (61 K. Krokosz) - Misa, J. Cieśla.

Jeszcze w 88 minucie spotkania przy Witosa gospodarze prowadzili 2:0. Na samym początku meczu strzałem z rzutu wolnego wynik otworzył Grzegorz Cholewa, a kilkanaście minut później podwyższył Tomasz Urban. Jednak to co stało się w drugiej połowie lepiej byłoby przemilczeć. Wisła, ta ze Szczucina, całkowicie oddała inicjatywę rywalom, którzy z każdą akcją byli coraz bliżsi strzelenia bramki, dopięli swego w 89 minucie. Po wrzutce w pole karne zawodnik przyjezdnych strzałem z głowy zdobywa gola kontaktowego, sędzia spotkania dolicza 3 minuty. 120 sekund później sprawdza się najczarniejszy scenariusz, po rzucie rożnym ręką polu karnym zagrywa gracz miejscowych, a "jedenastkę" pewnie na bramkę zamienia napastnik Wisły Grobla. Szczucinianie zostali ukarani za brak konsekwencji w grze a z pewnych 3 punktów zrobił się jeden.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5783955 (od 21.07.06); 0,084 s., IE, FF, O, G, S.