—ó3te kartki: Dariusz Ko3ton, Jaros3aw Bedkowski, Tomasz Zielinski - Cygan, P. Tabor
Widzów: 70

Wis3a Sz.: Piotr Strycharz - Rafa3 Oleksy, Grzegorz Cholewa, Jaros3aw Bedkowski, Dariusz Ko3ton - Tomasz Urban (80 Dominik Ko3ton), Szczepan Ko3ton, Tomasz Zielinski (87 Karol Miklasinski), Sebastian Bator - Mateusz Labuz (60 Marek Trójniak), Grzegorz Tabor.
Trener: Jerzy Smao.

Wis3a G.: Mikulski - Mikler, M. Krokosz (50 Cygan), Nizio3 - L. Oliwa (20 T. Cieola), Maolaniec, Goryczko, P. Tabor, T. Oliwa (61 K. Krokosz) - Misa, J. Cieola.

Jeszcze w 88 minucie spotkania przy Witosa gospodarze prowadzili 2:0. Na samym pocz1tku meczu strza3em z rzutu wolnego wynik otworzy3 Grzegorz Cholewa, a kilkanaocie minut póYniej podwy?szy3 Tomasz Urban. Jednak to co sta3o sie w drugiej po3owie lepiej by3oby przemilczea. Wis3a, ta ze Szczucina, ca3kowicie odda3a inicjatywe rywalom, którzy z ka?d1 akcj1 byli coraz bli?si strzelenia bramki, dopieli swego w 89 minucie. Po wrzutce w pole karne zawodnik przyjezdnych strza3em z g3owy zdobywa gola kontaktowego, sedzia spotkania dolicza 3 minuty. 120 sekund póYniej sprawdza sie najczarniejszy scenariusz, po rzucie ro?nym rek1 polu karnym zagrywa gracz miejscowych, a "jedenastke" pewnie na bramke zamienia napastnik Wis3y Grobla. Szczucinianie zostali ukarani za brak konsekwencji w grze a z pewnych 3 punktów zrobi3 sie jeden.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1863616 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.