Wisła Szczucin
Ikar Odporyszów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Puchar Polski. Na początek Odporyszów z A-Klasy.


Ikar

Wisła

16.09.09 (środa),
godz. 16.30, Odporyszów,
III runda Pucharu Polski
0:2 (0:2)

Bramki:
0-1 Grzegorz Tabor 11
0-2 Piotr Kuter 28

Sędziował: Kaczówka z Żabna
Żółte kartki: brak
Widzów: 30

Ikar:

Wisła: Daniel Liguz - Karol Miklasiński, Bartosz Pochroń, Rafał Oleksy, Piotr Kuter - Łukasz Giza (70 Piotr Strycharz), Miłosz Szałach, Tomasz Urban, Sebastian Bator - Grzegorz Tabor, Szczepan Kołton.


Komentarz

Od bezproblemowego zwycięstwa rozpoczęła się przygoda Wisły z Pucharem Polski w sezonie 2009/2010. Szczucinianie, mimo że do Odporyszowa pojechali w mocno okrojonym składzie i strzelili tylko dwie bramki to od początku do końca kontrolowali przebieg meczu. Już w jednej z pierwszych akcji Grzegorz Tabor przedarł się przez obronę Ikara i pewnym strzałem obok słupka dał prowadzenie Wiśle. Później, drugiego i jak się potem okazało ostatniego gola w tym spotkaniu zdobył, powracający do składu po pobycie za granicą Piotr Kuter. Była to jednak bramka niezłej urody. Obrońca Wisły znalazł się w okolicach narożnika pola karnego i podkręconym uderzeniem od słupka w długi róg ulokował futbolówkę w siatce. Do końca spotkania goście mogli jeszcze kilkakrotnie podwyższyć wynik, zawiodła jednak skuteczność i być może świadomość korzystnego rezultatu, albowiem Ikar ograniczał się tylko do niegroźnych kontrataków.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2492511 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.