Wisła Szczucin
Czarni Kobyle - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Zaległe spotkanie z 17 kwietnia.


Czarni

Wisła

06.05.10 (czwartek),
godz. 17.00, Kobyle
2:5 (0:2)

Pierwotnie mecz miał się odbyć 17.04.10 (sobota), w związku jednak z uroczystościami żałobnymi i pogrzebem pary prezydenckiej spotkanie Czarni - Wisła zostało przełożone na 06.05.10 (czwartek).

Bramki:
0-1 Adam Gmyr
0-2 Łukasz Łabuz
1-2
1-3 Dawid Klara
2-3
2-4 Mateusz Garbacz
2-5 Dariusz Kołton

Żółte kartki: Furgał

Wisła: Piotr Strycharz - Patryk Kuta, Tomasz Sosin, Radosław Furgał, Dariusz Kołton - Stanisław Dernoga, Mateusz Łabuz, Matuesz Garbacz, Dawid Klara (80 Arkadiusz Burak) - Łukasz Łabuz, Adam Gmyr (60 Tomasz Pietras).
Trener: Marian Stochliński.


Komentarz

Dziś nasza juniorka rozegrała zaległy mecz z Czarnymi Kobyle. Wiśle przyszło rozegrać to spotkanie na bardzo mokrej, przesiąkniętej wodą murawie. Przyjezdni praktycznie przez całą pierwszą połowę dominowali na boisku. Niestety w drugiej części meczu dwie stracone bramki wprowadziły nerwowość w poczynania Wisły. Na szczęście w końcówce Wiślacy potrafili skutecznie "dobić" rywala i wywieść z Kobyl zagrożone przez chwilę 3 punkty.

Jak padały bramki:

0-1 Piłkę wrzuconą na 16 metr przez Dariusza Kołtona opanowuje Adam Gmyr, podprowadza ją kilka metrów i silnym strzałem z ostrego kąta w samo "okienko" otwiera wynik spotkania.

0-2 Do prostopadłego podania Mateusza Garbacza dochodzi Łukasz Łabuz i pomimo interwencji bramkarza futbolówka wpada w "krótki" róg bramki.

1-2 Zawodnik Czarnych objeżdża trzech graczy Wisły, wrzuca piłkę na 5 metr, gdzie zostaje ona sparowana przez Piotra Strycharza wprost pod nogi napastnika gospodarzy, który dopełnia formalności.

1-3 Do dalekiego przerzutu Patryka Kuty w pole karne nie dochodzi Radosław Furgał, jednak zza jego pleców wybiega Dawid Klara i uderzeniem z woleja pod poprzeczkę podwyższa rezultat.

2-3 Dośrodkowanie z rzutu wolnego, na które nachodzi zawodnik gospodarzy i mimo asysty obrońcy strzałem przy słupku wykańcza akcje.

2-4 Tym razem to Wisła wykorzystuje rzut wolny. Piłkę na długi słupek dośrodkowuje Mateusz Łabuz, a tam całą akcje zamyka Mateusz Garbacz - wślizgiem strzelając gola.

2-5 Indywidualna akcja Dariusza Kołtona, który po rajdzie lewą stroną, pewnym strzałem w "krótki" róg ustala wynik spotkania.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483080 (od 21.07.06); 0,032 s., IE, FF, O, G, S.