2-5 Łukasz Łabuz 78

Sędziował: Bartłomiej Wilkosz z Żabna
Żółte kartki: Kuta, Furgał

Wisła: Piotr Strycharz - Patryk Kuta, Radosław Furgał, Dawid Nowak, Tomasz Pietras - Tomasz Sosin, Stanisław Dernoga (87 Przemysław Klara), Mateusz Garbacz, Adam Gmyr (74 Dawid Dynak) - Filip Gądek, Łukasz Łabuz.

Spotkanie ułożyło się po myśli Wisły, która po 8 minutach prowadziła już 0:2, a po pół godzinie 0:4. Jednak szybko zdobyte bramki nieco rozluźniły poczynania naszej drużyny, a do głosu - szczególnie w drugiej połowie - doszli gospodarze. Jeszcze przed przerwą strzelili na 1:4, a po przerwie toczyli z Wisłą co najminiej wyrównany bój. W 74 min udało się im uzyskać gola na 2:4, jednak nasi juniorzy w końcówce meczu zdołali "się otrząsnąć" i ustalili wynik spotkania na 2:5. Ogólnie można podsumować - po świetnym początku, później gra Wisły "osiadła na laurach" i z zapowiadającego się wysokiego wyniku zrobiło się "tylko" 2:5.

Jak padły bramki:

0-1 Pierwsza sytuacja Wisły. Mateusz Garbacz z lewej strony tuż przy linii końcowej dograł na około 8 metr, gdzie Filip Gądek dostawił nogę i z "pierwszej piłki" skierował futbolówkę do bramki gospodarzy. Gol padł dokładnie w 58 sekundzie spotkania.

0-2 Tym razem podanie z prawej strony boiska. Piłkę w pole karne dogrywał Patryk Kuta, a obrońcom Unii "urywał się" Filip Gądek i w sytuacji "sam na sam" od razu posyłał piłkę obok bezradnie interweniującego bramkarza.

0-3 Rzut wolny z prawego skrzydła. Tomasz Sosin dośrodkowuje w pole karne, gdzie Mateusz Garbacz dochodzi do strzału i wewnętrzną częścią stopy z 11 metrów trafia pod poprzeczkę bramki.

0-4 Łukasz Łabuz na 25 metrze "wyłuskał" piłkę spod nóg obrońcom gospodarzy i wyszedł na sytuacje "sam na sam", a następnie spokojnym, płaskim strzałem obok słupka pokonał golkipera miejscowych.

1-4 Niespodziewany strzał z dalszej odległości Jakuba Chodoły - futbolówka przelobowała Piotra Strycharza i odbijając się jeszcze od poprzeczki wpadła do bramki Wisły.

2-4 Rzut rożny dla Niedomic, dośrodkowanie na około 5 metr, gdzie Krystian Rzeźnik główką skierował piłkę do bramki gości.

2-5 Tomasz Pietras podaje "po linii" do Łukasza Łabuza, który "wjeżdża" z piłką w pole karne, mija obrońcę gospodarzy i strzałem w "krótki róg" bramki pokonuje po raz drugi w tym meczu bramkarza Unii.