Wisła Szczucin
Victoria Witowice Dolne - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Już w środę kolejny mecz Wisły.


Victoria

Wisła

19.08.09 (środa),
godz. 17.30, Witowice Dolne
1:1 (0:1)

Bramki:
0-1 Sebastian Bator 20
1-1 Dziedzic 50

Sędziował: Paweł Kukla z Krakowa
Żółte kartki: brak
Widzów: 50

Victoria: Zbigniew Orzeł - Piotr Kudryk, Mariusz Krawczyk, Mariusz Stawiarski, Marcin Bryniak - Michał Bołoz, Mariusz Sromek, Dariusz Piwowar, Rafał Kudryk - Zygmunt (70 Krzysztof Mikulec), Dziedzic.

Wisła: Daniel Liguz - Rafał Oleksy, Jarosław Będkowski, Grzegorz Cholewa, Marcin Kłagisz - Karol Miklasiński (77 Tomasz Sosin), Szczepan Kołton, Sebastian Bator, Mateusz Łabuz - Mateusz Garbacz (66 Kamil Pietryka), Grzegorz Tabor.


Komentarz

Wisła Szczucin wywalczyła punkt w Witowicach Dolnych, gdzie podejmowała w środę tamtejszą Victorię. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, po której to Wisła prowadziła 0:1. Dośrodkowanie Jarosława Będkowskiego z wolnego wybili obrońcy gospodarzy, ale tak niefortunnie, że piłka trafiła w Sebastiana Batora, a następnie wpadła do bramki. W drugiej połowie to już Victoria przejęła inicjatywę, co zdołała udokumentować bramką remisową. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne zawodnik miejscowych dochodzi do strzału z głowy, który jeszcze broni Daniel Liguz, jednak przy dobitce nie miał już szans. Victoria - Wisła 1:1.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2502027 (od 21.07.06); 0,039 s., IE, FF, O, G, S.