Wisła Szczucin
Barciczanka Barcice - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Jerzy Smaś, szkoleniowiec Wisły:
- Rozpoczęliśmy ten sezon fatalnie i najgorsze jest to, że przegraliśmy jak najbardziej zasłużenie. W pierwszej połowie byliśmy tylko tłem dla dobrze dysponowanego zespołu gospodarzy. Po zmianie stron nastąpiła poprawa w naszej grze; zaczęliśmy atakować, ale "nadzialiśmy się" dwie kontry, stąd wzięła się tak wysoka nasza porażka. Drużyna jest obecnie w trakcie zasadniczej dość przebudowy, wchodzi do niej kilku młodych, niedoświadczonych zawodników i zobaczymy jak dalej będą wyglądały nasze występy. W tym meczu, patrząc na poczynania zespołu odnosiłem niestety wrażenie, że kilku zawodników wciąż jeszcze jest na wakacjach.

Zapowiedź meczu

Czas zacząć sezon ligowy 2009/2010!


Barciczanka

Wisła

09.08.09 (niedziela),
godz. 17.30, Barcice
5:1 (3:1)

Bramki:
0-1 Piotr Lechowicz 17 - karny
1-1 P. Janik 30
2-1 Wojciech Tokarczyk 31
3-1 Wojciech Tokarczyk 40
4-1 Robert Tokarczyk 59
5-1 Dawid Tokarczyk 86

Sędziował: Mariusz Kucia z Krakowa
Żółte kartki: M. Janik - Cholewa
Widzów: 200

Braciczanka: Wiesław Olchawa - Michał Janik, Hamiga, Robert Tokarczyk, Rusin - Michał Dudzik, Jakub Miechurski, P. Janik (71 Mariusz Wąchała), T. Tokarczyk (51 Krzysztof Tokarczyk) - Dawid Tokarczyk, Wojciech Tokarczyk.

Wisła: Daniel Liguz - Karol Miklasiński (46 Krystian Knaga), Jarosław Będkowski, Piotr Lechowicz, Rafał Oleksy - Szczepan Kołton, Grzegorz Cholewa, Grzegorz Tabor, Sebastian Bator - Mateusz Łabuz (46 Mateusz Garbacz), Tomasz Urban.


Komentarz

Miłą niespodziankę sprawili swym sympatykom piłkarze Barciczanki. Gdyby podopieczni trenera Bogdana Szczeciny mieli lepiej nastawione celowniki, wygraliby w znacznie większych rozmiarach.

Na prowadzenie wyszli jednak goście. Po sfaulowaniu Łabuza przez Hamigę, z 11 metrów celnie uderzył Lechowicz. Później trafiali już tylko miejscowi. Wyrównał z rzutu wolnego z 18 metrów P. Janik. 60 sekund później Liguz ponownie sięgał po piłkę do siatki. M. Janik podał do W. Tokarczyka, a ten z 7 metrów dopełnił formalności. W pierwszej połowie barciczanie jeszcze raz się cieszyli - po akcji T. Tokarczyka z W. Tokarczykiem i skutecznym lobem tego ostatniego.

Po zmianie stron miejscowi zdobyli dwa kolejne gole. Najpierw R. Tokarczyk popisał się efektowną "główką" z 4 metrów po dośrodkowaniu M. Janika. Następnie w końcówce K. Tokarczyk zagrał do W. Tokarczyka, po którego strzale bramkarz Wisły sparował futbolówkę przed siebie, a ze skuteczną dobitką zdążył D. Tokarczyk. (JH)

Relacja z Dziennika Polskiego.

Video

Bramka Barciczanki na 5-1:


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2505004 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.