Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Dromader Chrząstów Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Inauguracja ligi odwoałana - na pocieszenie sparing.


Wisła

Dromader

22.03.09 (niedziela),
godz. 11.00, Szczucin, sparing
2:3 (0:1)

Bramki:
0-1
0-2
1-2 Szczepan Kołton
2-2 Tomasz Urban
2-3

Sędziował: Mirosław Łuszcz z Małca

Wisła: Łukasz Bebel (46 Piotr Strycharz) - Sebastian Bator (46 Tomasz Urban), Krystian Knaga (46 Piotr Kuter), Jarosław Będkowski, Rafał Oleksy - Szczepan Kołton, Piotr Lechowicz, Grzegorz Cholewa, Mateusz Trędota - Tomasz Zieliński (65 Dariusz Kołton), Grzegorz Tabor.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Szczucinianie dziś mieli zainaugurować ligową rundę wiosenną. W piątek jednak TOZPN z powodu fatalnej pogody odwołał całą kolejkę. Chociaż wysuniętym najbardziej na północy województwa Szczucinie pogoda aż tak fatalna nie była, jak pewnie w innych regionach, dlatego postanowiono rozegrać kolejny sparing...

Przeciwnikiem był lider dębickiej okręgówki, który po około 50 min gry wygrywał już z Wisłą 0:2. Jednak gospodarze zdołali odrobić straty. Najpierw ładnym strzałem z okolic 16 metra na 1:2 strzelił Szczepan Kołton. Później z lewej strony z rzutu wolnego "długą" piłkę w pole karne dośrodkował Grzegorz Cholewa, całą akcje "zamykał" Jarosław Będkowski, który zdołał jeszcze wychodzącą tuż za linie końcową futbolówkę dograć wzdłuż bramki, gdzie piłkę dopadł i umieścił ją z bliskiej odległości w siatce - Tomasz Urban. Jednak Dromader, mimo niekorzystnego dla siebie obrotu sprawy potrafił jeszcze po raz trzeci strzelić bramkę Wiśle, co przesądziło o ich zwycięstwie. Tuż zza pola karnego technicznym strzałem popisał się zawodnik gości - piłka idealnie weszła obok słupka, ocierając się jeszcze o niego i o rękawice ofiarnie, ale bezskutecznie interweniującego Piotra Strycharza.

Planowany sparing juniorów z Kłosem Słupiec, który miał się rozegrać po meczu z Dromaderem w ostateczności nie doszedł do skutku. W zamian juniorzy rozegrali miedzy sobą gierkę. (MS)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483083 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.