Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - LZS Olesno Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Dwa sparingi w jeden dzień - ...później Olesno.


Wisła

Olesno

01.03.09 (niedziela),
godz. 13.00, Szczucin, sparing
4:1 (1:0)

Bramki:
1-0 Tomasz Kowal 14
2-0 Tomasz Sosin 57
2-1 Mateusz Marzec 66
3-1 Łukasz Łabuz 78
4-1 Przemysław Pochroń 90

Sędziował: Paweł Łachut ze Szczucina

Wisła: Piotr Strycharz - Jakub Warzecha, Dawid Nowak, Radosław Furgał, Dariusz Kołton - Tomasz Pietras, Bartosz Pochroń, Tomasz Kowal, Przemysław Pochroń - Mateusz Garbacz, Tomasz Sosin.

Zagrali jeszcze: Karol Miklasiński, Łukasz Giza, Stanisław Dernoga, Adam Gmyr, Łukasz Łabuz i Patryk Kuta.


Komentarz

Dziś zaplanowano dwa sparingi w jeden dzień. Najpierw z A-klasową Brzezówką miał zagrać ten bardziej seniorski skład Wisły, potem z B-klasowym Olesnem zmierzyć się miała bardziej juniorska kadra naszej drużyny.

Z Olesnem, Wisła zagrała w składzie złożonym w większości z juniorów starszych i młodzieżowców, których wspomógł doświadczony Tomasz Kowal. Jednak prawdopodobnie nie oznacza to, że Kowal wróci do gry w drużynie seniorów. Choć jego pomoc na pewno Wiśle by się przydała, co pokazał w dzisiejszym występie - rządził i dzielił na środku boiska oraz w pierwszej połowie wpisał się na listę strzelców. Wisła miała przewagę praktycznie w całym tym spotkaniu. Natomiast w pierwszej części meczu Olesno miało jedną, ale za to wyśmienitą sytuacje do uzyskania bramki. Jednak rzut karny wykonywany przez Mariusza Kądzielawe obronił Piotr Strycharz.

Druga połowa to również dominacja Wisły. W 57 min płaskim strzałem z okolic 16 metrów na 2:0 podwyższył Tomasz Sosin. Chwilę później dość niespodziewanie do bramki trafili przyjezdni - Mateusz Marzec uderzeniem-lobem zza pola karnego zaskoczył naszego bramkarza. W końcówce spotkania goście z Olesna opadli z sił, co bezlitośnie wykorzystała Wisła. W 78 min strzałem w "długi róg" gola uzyskał młody Łukasz Łabuz, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik na 4:1 ustalił Przemysław Pochroń.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2502014 (od 21.07.06); 0,023 s., IE, FF, O, G, S.