Wisła Szczucin
Bocheński KS Bochnia - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

BKS to lider rozgrywek, który jeszcze w tym sezonie nie przegrał.


BKS

Wisła

30.05.09 (sobota),
godz. 11.00, Bochnia
5:0 (3:0)

Bramki:
1-0
2-0
3-0
4-0
5-0

Żółte kartki: Sosin i Kołton

Wisła: Piotr Strycharz - Karol Miklasiński, Damian Słowik, Dariusz Furgał, Dariusz Kołton - Piotr Łabuz, Kamil Pietryka, Tomasz Pietras, Łukasz Giza - Adam Gmyr, Tomasz Sosin.


Komentarz

Bez niespodzianki zakończył się wyjazd juniorów Wisły do lidera, a od dzisiejszego meczu mistrza ligi - BKSu Bochnia. Już do przerwy gospodarze bezpiecznie prowadzili, a w drugiej połowie powiększyli jeszcze przewagę. Wiślacy ponownie grali w 11, bez rezerwy. Bramkę honorową jednak goście zdobyć mogli, a nawet powinni, jednak w nielicznych, ale w dogodnych sytuacjach zawodziła celność albo górą był miejscowy golkiper. Do końca juniorskiego sezonu pozostały dwa spotkania, kolejno z Jadowniczanką i Wolanią - obydwa w Szczucinie.

Wisła broniła się do około 25 minuty, wtedy to napastnik BKSu strzałem z głowy z 7 metrów pokonał Piotra Strycharza. Nieco wcześniej potężne uderzenie zza pola karnego Tomasza Pietrasa spod poprzeczki wyciągnął bocheński bramkarz. Potem dwie szybkie i podobne do siebie akcje przeprowadzili gospodarze i do przerwy było 3:0. W drugiej części meczu przyjezdni mieli więcej okazji do zdobycia gola, jednak najpierw niecelnie strzelał z głowy Kamil Pietryka, następnie Tomasz Sosin w akcji "jeden na jeden" też nie trafił w światło bramki, a w końcówce uderzenie Łukasza Gizy sparował bramkarz. BKS ustalił wynik bramką po ładnej akcji i strzałem z rzutu wolnego. Po meczu pewni już mistrzostwa piłkarze z bocheńskiego mogli cieszyć się z awansu do Małopolskiej Ligi Juniorów.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2343470 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.