BKS to lider rozgrywek, który jeszcze w tym sezonie nie przegra3.

4-0
5-0

—ó3te kartki: Sosin i Ko3ton

Wis3a: Piotr Strycharz - Karol Miklasinski, Damian S3owik, Dariusz Furga3, Dariusz Ko3ton - Piotr Labuz, Kamil Pietryka, Tomasz Pietras, Lukasz Giza - Adam Gmyr, Tomasz Sosin.

Bez niespodzianki zakonczy3 sie wyjazd juniorów Wis3y do lidera, a od dzisiejszego meczu mistrza ligi - BKSu Bochnia. Ju? do przerwy gospodarze bezpiecznie prowadzili, a w drugiej po3owie powiekszyli jeszcze przewage. Wiolacy ponownie grali w 11, bez rezerwy. Bramke honorow1 jednak goocie zdobya mogli, a nawet powinni, jednak w nielicznych, ale w dogodnych sytuacjach zawodzi3a celnooa albo gór1 by3 miejscowy golkiper. Do konca juniorskiego sezonu pozosta3y dwa spotkania, kolejno z Jadowniczank1 i Wolani1 - obydwa w Szczucinie.

Wis3a broni3a sie do oko3o 25 minuty, wtedy to napastnik BKSu strza3em z g3owy z 7 metrów pokona3 Piotra Strycharza. Nieco wczeoniej pote?ne uderzenie zza pola karnego Tomasza Pietrasa spod poprzeczki wyci1gn13 bochenski bramkarz. Potem dwie szybkie i podobne do siebie akcje przeprowadzili gospodarze i do przerwy by3o 3:0. W drugiej czeoci meczu przyjezdni mieli wiecej okazji do zdobycia gola, jednak najpierw niecelnie strzela3 z g3owy Kamil Pietryka, nastepnie Tomasz Sosin w akcji "jeden na jeden" te? nie trafi3 w owiat3o bramki, a w koncówce uderzenie Lukasza Gizy sparowa3 bramkarz. BKS ustali3 wynik bramk1 po 3adnej akcji i strza3em z rzutu wolnego. Po meczu pewni ju? mistrzostwa pi3karze z bochenskiego mogli cieszya sie z awansu do Ma3opolskiej Ligi Juniorów.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1864411 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.