Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Wolania Wola Rzędzińska Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ostatni mecz sezonu 2008/09.


Wisła

Wolania

13.06.09 (sobota),
godz. 11.00, Szczucin
1:2 (1:2)

Bramki:
1-0 Mateusz Łabuz - karny
1-1
1-2

Żółte kartki: Garbacz
Czerwona kartka: Dariusz Kołton (70 min - ostry faul taktyczny)

Wisła: Piotr Strycharz - Karol Miklasiński, Radosław Furgał, Mateusz Garbacz, Dariusz Kołton - Tomasz Pietras, Mateusz Łabuz, Damian Słowik, Adam Gmyr - Dariusz Furgał, Dawid Nowak.


Komentarz

Już przed meczem było wiadome, że naszych juniorów dziś czeka trudne zadanie. Wolania zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli, a na dodatek (a może przede wszystkim) juniorzy Wisły po raz kolejny grali "gołą" jedenastką, a od 20 min zmuszeni byli grać w dziesięciu (kontuzja jednego z naszych), a od 70 min w... dziewięciu (czerwona kartka). Suma sumarum można powiedzieć, że już przed meczem byliśmy na straconej pozycji.

Chociaż sam początek spotkania nie tak źle zapowiadał dzisiejszy pojedynek. Już w 10 min juniorzy Wisły wyszli na prowadzenie. Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne jeden z zawodników miejscowych faulował Dariusza Furgała, za co sędzia podyktował karnego, którego na gol zamienił Mateusz Łabuz. Jednak później było już tylko gorzej... Od 20 min Wisła grała w osłabieniu, bo Damian Słowik musiał opuścić boisko z powodu kontuzji, a rezerwowy w składzie Wisły to ostatnio "rarytas". I tak nie trzeba było długo czekać, aby goście doprowadzili do remisu, a chwilę później wyszli na prowadzenie.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344819 (od 21.07.06); 0,017 s., IE, FF, O, G, S.