2-0 Dawid Nowak 50
2-1 ? 70

—ó3te kartki: Giza, Garbacz, Miklasinski

Wis3a: Piotr Strycharz - Karol Miklasinski (80 nikt nie wszed3), Dariusz Ko3ton, Adrian Mróz, Adam Gmyr - Tomasz Pietras, Mateusz Garbacz, Dawid Nowak, Lukasz Giza - Dariusz Furga3, Tomasz Sosin.

Zachowana zosta3a prawid3owooa zapocz1tkowana na wiosne, w której juniorzy Wis3y naprzemiennie przegrywaj1 i wygrywaj1. Po zwyciestwie z D1brovi1 i pora?ce, z Cie?kowiank1 przyszed3 czas na zdobycie trzech punktów - i nie sta3o sie inaczej. Trzeba jednak przyznaa, ?e po golach Adriana Mroza i Dawida Nowaka Orze3 mocno przycisn13 graj1c1 "go31" jedenastk1 Wis3e. Zdo3a3 strzelia tylko bramke kontaktow1, lecz móg3 doprowadzia do remisu - na szczeocie dla Szczucinian w 73 minucie rzut karny obroni3 Piotr Strycharz.

Pocz1tek meczu nale?a3 do przyjezdnych. Juniorzy z Debna ju? w pierwszych minutach ostro zaatakowali i mogli nawet prowadzia gdyby napastnicy Or3a mieli troche wiecej "zimnej krwi". Potem gra sie wyrówna3a a w 28 minucie po rzucie ro?nym wykonywanym przez Lukasza Gize pi3ke g3ow1 do siatki skierowa3 Adrian Mróz - 1:0 dla Wis3y! Koncówka pierwszej czeoci gry znów dla gooci. Tym razem wyszczególnia nale?y sytuacje, po której zawodnik Or3a przestrzeli3 z 5 metrów. Gospodarze mogli skarcia przyjezdnych za nieskutecznooa jednak w podobnej sytuacji Dawid Nowak nie trafi3 czysto w pi3ke i pos3a3 j1 za linie koncow1.

Druga po3ówka zaczyna sie bardzo dobrze dla Wis3y. Po rzucie ro?nym do pi3ki dochodzi Dawid Nowak i uderzeniem z 14 metrów obok s3upka rehabilituje sie za zmarnowan1 okazje z pierwszych 45 minut. Potem inicjatywe na boisku przejmuj1 goocie. Orze3 spycha Wiolaków pod pole karne i dominuje na boisku praktycznie do konca spotkania. Graj1cy bez rezerwy Szczucinianie nastawiaj1 sie na kontry i obrone za wszelk1 cene. Pierwsz1 groYn1 sytuacje - strza3 z g3owy napastnika z Debna i dobitke broni jeszcze instynktownie Piotr Strycharz. Jednak chwile póYniej pada bramka kontaktowa. Po rzucie wolnym i wstrzeleniu pi3ki w pole karne futbolówka uderzeniem z 5 metrów po rekawicy bramkarza wpada do siatki.

Robi sie gor1co. Orze3 po zdobyciu gola jeszcze bardziej napiera. Chwile póYniej Karol Miklasinski przewraca w polu karnym zawodnika gooci, a sedzia bez zastanowienia pokazuje na "wapno". Jednak Piotr Strycharz wyczuwa intencje gracza z Debna i broni "jedenastke". Goocie po zmarnowaniu rzutu karnego nie rezygnuj1, lecz do konca spotkania nie potrafi1 zagrozia ju? Wiole.

Po meczarniach, bez rezerwy i na ostatkach si3 Szczucinianie zdobywaj1 3 punkty! Za tydzien Wis3a jedzie do Zakliczyna i miejmy nadzieje, ?e prze3amie zasade naprzemiennych zwyciestw i pora?ek.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1861174 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.