1-0 Niemiec 3

Sedziowa3: Pilarski z Tarnowa

Wolania: Tybor - Tarczon, Szymanski, Góral, Gancarz (80 Kordzikowski), Zbro?ek, So3tys, Sepek (85 Krawczyk) Niemiec (75 Krupa), Starzycki, D1browski (65 Jasiak).

Wis3a: Piotr Strycharz - Dawid Nowak, Dariusz Furga3, Sebastian Bator, Rados3aw Furga3 - Tomasz Pietras, Kamil Pietryka, Mateusz Garbacz, Lukasz Giza - Damian S3owik, Tomasz Sosin.

Nik31, ale bolesn1 pora?ke odnios3a nasza juniorka w Woli Rzedzinskiej. W ca3ym spotkaniu pad3 tylko jeden gol, mog3o ich bya jednak wiecej bo sytuacji do strzelenia bramki by3o du?o - szczególnie w drugiej po3owie. Coraz bardziej irytuj1cy staje sie fakt ?e na mecze jeYdzi tylko 11 zawodników... Lecz nie brak rezerwy by3 w tym meczu powodem pora?ki Wis3y, ale bramkarz Wolani Tybor który rozegra3 bardzo dobre spotkanie.

3 minuta meczu - akcja Wolanii - strza3 z 14 metrów broni Piotr Strycharz, jednak dobitka l1duje w siatce. Tak mo?na opisaa "zimny prysznic" jaki gospodarze zafundowali Wiole ju? na pocz1tku spotkania. Wolania sz3a za ciosem i mia3a przewage w tej czeoci gry. Kilkanaocie minut póYniej uderzenie zza pola karnego So3tysa trafia w poprzeczke. Jeszcze przed przerw1 napastnik z Woli Rzedzinskiej w dogodnej sytuacji próbuje lobowaa naszego bramkarze, jednak ten nie daje sie zaskoczya. Wis3a w pierwszych 45 minutach stworzy3a tylko jedn1 akcje bramkow1. W polu karnym p3asko uderzy3 Sebastian Bator, lecz jego strza3 by3 za lekki i bramkarz gospodarzy wy3apa3 te próbe.

W drugiej po3owie najjaoniejszymi punktami na boisku byli golkiperzy. Miedzy 46 a 70 minut1 Wis3a dominuje na boisku. Najpierw z rzutu wolnego z dalekiej odleg3ooci mocne uderzenie Kamila Pietryki obija poprzeczke. Potem pokaz gry "na linii" daje bramkarz Wolanii. Dwukrotnie Mateusz Garbacz, raz Lukasz Giza i Kamil Pietryka próbuj1 uderzen zza pola karnego. Ka?dy z tych strza3ów jest bardzo precyzyjny, lecz za ka?dym razem fantastycznymi paradami popisuje sie Tybor. Miedzyczasie Wolania wyprowadza groYn1 kontre. W akcji sam na sam Sepek strzela w s3upek, lecz jego koledze z dru?yny - Jasiakowi - pozostaje dobia pi3ke do prawie pustej bramki z 5 metrów, jednak ten fatalnie trafia w "tyke".

W ostatnich 15 minutach dru?yny nie zwalnia3y tempa. Wolania 3apie drugi oddech i 3-krotnie ma sytuacje jeden na jeden z Piotrem Strycharzem - 3-krotnie nasz golkiper jest gór1. Na kilka minut przed koncowym gwizdkiem sedziego bardzo dobr1 okazje ma Sebastian Bator. Wpada z prawej strony w pole karne, ma przed sob1 ju? tylko bramkarza, jednak z paru metrów strzela nad poprzeczk1!

Mecz konczy sie zwyciestwem Wolanii, lecz jeoli by policzya okazje strzeleckie to omia3o mo?na stwierdzia, ?e ka?dy wynik by3 mo?liwy. Dzio jednak los uomiechn13 sie do gospodarzy i to oni dopisuj1 sobie trzy "oczka".

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1863997 (od 21.07.06); 0,015 s., IE, FF, O, G, S.