Widzów: 150

Wis3a: Lukasz Bebel - Rafa3 Oleksy (61 Krystian Knaga), Jaros3aw Bedkowski, Piotr Lechowicz, Piotr Kuter - Adam Majka (46 Tomasz Zielinski), Szczepan Ko3ton, Grzegorz Cholewa, Mateusz Tredota - Grzegorz Tabor (Sebastian Bator 64), Tomasz Urban (82 Mateusz Labuz).
Trener: Jerzy Smao.

Olimpia: Kacper Zapa3a - Marcin Góral, Roman Miko3ajczyk, Dariusz Morys, Bart3omiej Glen (79 Marcin Duda) - Mariusz Janicki, Jerzy Gromadzki, Lukasz Kusion, Mateusz L1dwik (58 Krzysztof Szczupak) - Szymon Pazdo3, Karol Krawczyk (46 Jakub Pacura).

Wis3a znowu wygrywa! Wis3a na fali! Po remisie z Wolani1, i wygranych z Victori1 oraz Olimpi1 Pisarzow1 Wiolacy nie zwalniaj1 tempa. Dzio dobra passa zosta3a podtrzymana, i poparta niez3ym wynikiem. Do przerwy kibice ogl1dali wyrównane spotkanie, jednak po wyjociu z szatni gospodarze wyraYnie zdominowali pojedynek. Dwie bramki w tym meczu zdoby3 Tomasz Urban, a trzecie trafienie do3o?y3 z rzutu wolnego Grzegorz Cholewa.

Na mecz z Olimpi1 Wojnicz do kadry powróci3 Tomasz Zielinski, który nie zagra3 w ostatnim spotkaniu z powodu urazu. Niestety w tym meczu kontuzji nabawi3 sie Rafa3 Oleksy i nie móg3 dograa do 90 minuty, a jego wystep w niedzielnym pojedynku ze Skalnikiem stoi pod znakiem zapytania. Cieszya mo?e forma strzelecka Tomasza Urbana, który trzeci mecz z rzedu trafia do siatki rywala - dzio podwójnie.

Pocz1tek meczu, jak z reszt1 ca3a pierwsza po3owa to wyrównane widowisko. Pierwsi zdobya gola mogli Wojniczanie, a konkretnie Szymon Pazdo3a, którego strza3 z naro?nika pola karnego wyl1dowa3 na poprzeczce. Wis3a odpowiedzia3a akcj1 Mateusza Tredoty, który strzeli3 z 14 metrów silno - ale wprost w bramkarza. Potem ponownie Olimpia by3a bliska wyjocia na prowadzenie. W 30 minucie Jerzy Gromadzki min13 obronców i z lewej strony wyszed3 "sam na sam" z Lukaszem Beblem - na szczeocie bramkarz Wis3y zdo3a3 obronia jego strza3 nog1. Pod koniec po3owy przycisneli Szczucinianie, ale ich akcje nie sforsowa3y obrony gooci.

W przerwie spotkania s3owa trenera Jerzego Smasia musia3y podzia3aa na Wiolaków motywuj1c1. W drugiej po3owie na boisku praktycznie przez ca3e 45 minut przewa?a3a Wis3a. Ju? w 49 minucie po rzucie ro?nym i zamieszaniu w polu karnym prowadzenie zapewni3 gospodarzom Tomasz Urban. Na 2:0 podwy?szy3 strza3em z rzutu wolnego Grzegorz Cholewa, a wynik ustali3 ponownie Tomasz Urban. Oprócz sytuacji bramkowych Wis3a jeszcze kilkakrotnie mog3a trafia do siatki rywala. Dwa razy strza3y Tomasza Zielinskiego po akcjach "jeden na jeden" wybroni3 Kacper Zapa3a. Golkiper Olimpii by3 gór1 równie? w pojedynku z Grzegorzem Taborem. W 84 minucie uderza3 z 16 metrów nad poprzeczka Mateusz Tredota.

Wis3a wygra3a trzecie spotkanie z rzedu i "odgryz3a" sie Olimpii za jesienn1 pora?ke 6:2 w Wojniczu. Miejmy nadzieje, ?e skutecznooci i dobrej gry w obronie nie zabraknie nam w niedzielnym meczu ze Skalnikiem.