Wisła Szczucin
Uście Gorlickie - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Gramy z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli.


Uście

Wisła

19.10.08 (niedziela),
godz. 14.00, Uście Gorlickie
0:3 (vo.), na boisku 1:1

Spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower 0:3 dla Wisły (na boisku 1:1). W drużynie Uścia grał zawodnik, który nie miał opłaconych żółtych kartek, co jest nie zgodne z regulaminem OZPN.

Bramki:
0-1 Grzegorz Cholewa 42
1-1 Stachura 55

Sędziował: Smoleń z Brzeska
Żółte kartki: Oleksy, Będkowski
Widzów: 40

Uście:

Wisła: Daniel Liguz - Piotr Kuter, Jarosław Będkowski, Rafał Oleksy, Bartosz Pochroń - Marcin Kapel, Piotr Lechowicz, Grzegorz Cholewa, Szczepan Kołton - Mateusz Łabuz, Damian Rendak (65 Stanisław Łuszcz).


Komentarz

Miało być zwycięstwo i częściowe odbicie się od niepowodzeń jakie ostatnio spotykają Wisłę. Niestety jest tylko remis i kolejny blamaż... Wisła stacza się po równi pochyłej i kolejny raz zawodzi. Nadal w tym sezonie nie mamy zwycięstwa na wyjeździe, a widmo - może nie spadku, ale walki o utrzymanie - nabrało już chyba realnych kształtów. Do Uścia Gorlickiego pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie. Mieliśmy optyczną przewagę w praktycznie całym meczu, co udało się udokomentować w 42 min, kiedy pięknym strzałem z 20 metrów w samo "okienko" bramki popisał się Grzegorz Cholewa. W drugiej połowie gospodarze jednak zdołali zremisować, kiedy zawodnik Uścia doszedł do uderzenia po rzucie rożnym. W końcówce spotkania Uście mogło przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść, ale nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji. (MS)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2507115 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.